01 ВКАЖЕМО НА ПРОБЛЕМНІ МІСЦЯ
01 ЗРОБИМО ДЕТАЛЬНИЙ ЗВІТ
01 ЗАПРОПОНУЄМО ВАРІАНТИ РІШЕНЬ
Для чого потрібен енергоаудит?
40%
ЗНИЖЕННЯ ВАРТОСТІ КОМУНАЛЬНИХ ПЛАТЕЖІВ.
20%
ЗМЕНШЕННЯ ТЕПЛОВТРАТ ЧЕРЕЗ СТІНИ.
25%
ЗМЕНШЕННЯ ТЕПЛОВТРАТ ЧЕРЕЗ ДАХ.
50%
ЗМЕНШЕННЯ ТЕПЛОВТРАТ ЧЕРЕЗ ВІКНА.
Що входить в енергоаудит?
Моніторинг тепловтрат
Моніторинг крізь стіни, вікна, двері, систему трубопроводів, а також оцінка повітрообміну в приміщенні. Пора року для проведення енергоаудиту не має значення.
Аналіз вентиляції, вологості, освітленості
Аналіз системи вентиляції, рівня вологості і освітленості, а також комплекс інших досліджень, в залежності від особливості приміщення.
Звіт по енергоаудиту будинків включає
01
ОПИС
ОБ'ЄКТА
Звертаємо увагу, що термічний опір стіни - дуже важливий показник.
01
ТЕПЛОВІ ВТРАТИ ОГОРОДЖУВАЛЬНІ КОНСТРУКЦІЇ БУДІВЕЛЬ
Звертаємо увагу, що термічний опір стіни - дуже важливий показник.
01
РАСЧЕТ ВЫГОДЫ ОТ ТЕРМО-ОПТИМИЗАЦИИ – КОЛИЧЕСТВО ЭКОНОМИИ ГАЗА, ГКАЛ, КВТ ЧАСОВ
РОЗРАХУНОК ВИГОДИ ВІД ТЕРМО-ОПТИМІЗАЦІЇ - КІЛЬКІСТЬ ЕКОНОМІЇ ГАЗУ, ГКАЛ, КВТ ГОДИН
01
РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО УТЕПЛЮВАЦІВ, ЯКІ ДОЦІЛЬНО ВИКОРИСТОВУВАТИ САМЕ В ЦЬОМУ ВИПАДКУ, С ВКАЗАННЯМ ЙОГО ВІДПОВІДАЄ СВОЇЙ ТОВЩИНИ І ЩІЛЬНОСТІ
Звертаємо увагу, що термічний опір стіни - дуже важливий показник.
01
РОЗРАХУНОК ВАРТОСТІ ДЛЯ ПРОВЕДЕННЯ РОБІТ ПО УТЕПЛЕНИЮ;
конкретну вигоду від термо-оптимізації - кількість економії газу, Гкал, кВт годин.
Хочете замовити послугу енергоаудит?
Залиште заявку і наш фахівець проконсультує Вас Безкоштовно

Енергоаудит як забезпечення економії ресурсів

Якщо вам здається, що ви занадто багато платите за комунальні послуги в квартирі або на підприємстві, замовте енергоаудит. Комплекс спеціалізованих заходів дозволить оцінити ефективність витрат ресурсів на опалення приміщення, виявити джерела втрати тепла. Для обстеження необхідна допомога фахівця - звернення в компанію Sonart вирішить ваші проблеми.

Що таке енергоаудит і навіщо він потрібен

Енергетичний аудит, який ще називають енергетичним обстеженням, - це всебічна оцінка витрат електроенергії, палива та інших ресурсів, необхідних для життєзабезпечення об'єкту. Проводиться аналіз потреб підприємства чи приватної особи і після оцінки результатів обстеження даються рекомендації, як підвищити енергоефективність і оптимізувати витрати. Проведення енергоаудиту переслідує кілька цілей:
 • Визначити відповідність витрат електроенергії та інших ресурсів і оплати за комунальні послуги. Енергетичний аудит дозволяє виявити порушення з боку житлово-комунального господарства.
 • Перевірити, наскільки споживання ресурсів на об'єкті відповідає реальним потребам.
 • Визначити і оцінити показник енергоефективності. Провести розробку інженерного проекту для оптимізації споживання ресурсів і зниження витрат.
Також ми виявляємо основні джерела втрати тепла. Теплоаудит допоможе вам виявити, де відбуваються тепловтрати, дізнатися, який комплекс заходів необхідний для їх усунення. Дотримуючись запропонованим рекомендаціям, ви знизите витрати на опалення та електроенергію.

Переваги проведення аудиту тепловтрат

Ви будете здивовані, коли дізнаєтеся, скільки ресурсів витрачаєте марно, «опалюючи вулицю». Фахівці компанії Sonart проведуть Теплоаудит і оцінку енергоефективності, зроблять необхідні розрахунки і нададуть рекомендації. Після виконання рекомендованого комплексу заходів ви виявите такі позитивні ефекти:
 • теплова ізоляція стін дозволяє зберегти до 20% тепла;
 • укладання теплоізоляції на дах знижує тепловтрати на 25%;
 • заміна старих вікон на пластикові склопакети і утеплення стиків між віконним прорізом і рамою додатково зберігає 50% тепла.
Зробіть нескладні розрахунки з урахуванням тарифів ЖКГ на опалення, електроенергію, а також інші види послуг, і ви відчуєте, наскільки зменшаться ваші витрати. Фахівці нашої компанії індивідуально працюють з кожним об'єктом. Ми проводимо енергетичний аудит для квартир, приватних будинків, підприємств та інших видів будівель. Виявляємо перелік проблемних місць на об'єкті, робимо необхідні розрахунки і надаємо повний звіт про виконану роботу, а потім даємо рекомендації, як вирішити проблему і забезпечити економію енергетичних ресурсів. Щоб замовити енергоаудит в нашій компанії, не потрібно чекати настання холодів. Використання сучасної апаратури дозволяє фахівцям зробити оцінку стану ізоляції стін, вікон і даху, провести аналіз системи вентиляції і трубопроводів в будь-який час року. Також ми виконуємо оцінку освітлення, якості вентиляції, рівня вологості і інших параметрів з урахуванням особливостей приміщення. Для визначення теплової ефективності не має значення, в який час проведена перевірка. Замовивши енергетичне обстеження влітку, ви зможете до холодів провести модернізацію утеплення і забезпечити економію ресурсів.

Що ви отримуєте, доручивши енергетичний аудит фахівцям

В квартирі або в будинку ви можете спробувати самостійно зробити оцінку теплової ізоляції і знайти джерела втрати тепла. Але на великому підприємстві або в громадському будинку це зробити складно. Навіть якщо ви виконаєте аналіз покрівлі та внутрішніх приміщень, без спеціалізованих приладів оцінити стан системи трубопроводів і вентиляційних шахт складно, а теплові втрати нерідко відбуваються через ці системи. Звернення до фахівців вирішить всі питання. Наші співробітники після проведення теплоаудіту представлять вам звіт з такими пунктами:
 • Опис об'єкта. У переліку ви знайдете особливості ізоляції стін і покрівлі, характер систем комунікації і можливі тепловтрати через них, а також інші характеристики будівлі.
 • Перелік теплових втрат, які відбуваються через системи водопостачання та вентилювання. Тут же вказується термічний опір стін.
 • Розрахунок переваг модернізації. Наочно показана економія газу, гарячої води, електроенергії та інших ресурсів.
 • Рекомендації по характеристикам утеплювача: вид, товщина, щільність.
Енергоаудит можна назвати довгостроковою інвестицією в майбутнє. Якщо ви порівняєте витрати на послуги з проведення енергетичного аудиту та економію, яку ви отримаєте, виконавши комплекс заходів щодо усунення втрат, то вигода буде відчутна.

Види енергоаудиту

Залежно від обсягу проведених робіт, виділяють кілька підходів до енергетичного обстеження:
 1. експрес;
 2. повний комплекс перевірочних заходів;
 3. локальний.
Який з видів теплоаудіту необхідний, залежить від потреб приватної особи або організації.

Експрес

Енергоаудит проводиться в короткі терміни. Для обстеження застосовують невеликий набір інструментів. Дає можливість отримати загальну оцінку енергоефективності. При експрес-методі вимірюються лише загальні параметри, аналіз роботи виробничого і опалювального обладнання не проводиться. Експрес-Теплоаудит замовляють, коли потрібно терміново отримати результати перевірки об'єкта або якщо недостатньо коштів на повний пакет послуг.

Повна перевірка

Дає докладну інформацію про стан об'єкта. У перелік проведених компанією робіт входять:
 • всебічний аналіз роботи систем з виконанням вимірів;
 • перевірка енергоефективності функціонування приладів і обладнання;
 • проведення розрахунків;
 • створення програм для підвищення енергоефективності та зменшення споживання ресурсів;
 • юридичне оформлення техпаспорта будівлі.
Вартість повного енергоаудиту вище, ніж у інших видів перевірок, але при цьому ви отримуєте повну картину енергоспоживання, можливих перевитрат і ще ряд важливої інформації. З її допомогою ви зможете оптимізувати витрати і знизити витрати.

Локальний

Теплоаудит проводиться на окремому виробничому ділянці підприємства, в квартирі або приватному будинку. Дозволяє виявити причину проблемних ситуацій і створити проект для їх усунення. Вартість енергоаудиту залежить від обсягу і характеру робіт. Найдешевше експрес-метод, але в цьому випадку не роблять заміри деяких показників, до того ж неможливо зі 100% точністю оцінити ефективність енергозбереження та інших ресурсів. Оптимальною для підприємства вважається повна перевірка, коли враховуються всі параметри. Ви можете зробити проект оптимізації виробництва і економії ресурсів з урахуванням всіх нюансів. Локальна перевірка підходить для приватного житла. Також з її допомогою можна виявити причину перевитрати палива і інших матеріалів на певній ділянці виробництва. Наша компанія проведе необхідний вид енергоаудиту, оцінить виробничу ефективність, виявить основні проблеми і підкаже шляхи їх вирішення. Звернувшись до нас, ви забезпечите собі зниження витрат на комунальні послуги та економію ресурсів.
Успех
Дякуємо за заявку!