01 ЕКОЛОГІЧНІСТЬ КОМПОНЕНТІВ
01 ШВИДКЕ ЗАТВЕРДІННЯ
01 ТРИВАЛИЙ ТЕРМІН ЕКСПЛУАТАЦІЇ
01 ВИСОКА СТІЙКІСТЬ ПОЛІСЕЧОВИНИ
01 ЗАХИСТ ВІД ВОЛОГИ І ПИЛУ
Пенополиуретан
Основні властивості
полісечовини
які вигідно відрізняють її від інших гідробарьєрів стель і дозволяють збільшити срок експлуатації до 30 років.
 • ТЕРМО СТІЙКІСТЬ ВІД -60 ° С ДО + 270 ° С
 • ПОДОВЖЕННЯ ПРИ РОЗРИВІ НЕ МЕНШ 350%
 • Висока адгезія з будь-якими поверхнями
 • МОМЕНТАЛЬНЕ ЗАТВЕРДІННЯ
 • СТІЙКІСТЬ ДО УФ ВИПРОМІНЮВАННЯ
Чим Sonart вигідно відрізняється
від БІЛЬШОСТІ компаній на ринку гідроізоляції стель?
Технологія нанесення на стелі по Євростандарту
Більше сотні проектів, дозволили нам відточити майстерність нанесення полісечовини на стелі за кращим стандартом. Використовуючи дану технологію ми збільшили термін експлуатації до 30%, без технічних помилок при напиленні стель. При цьому способі нанесення полісечовини, поверхня виходить рівною без характерних хвиль і готова до нанесення фінішного покриття.
В 5 разів швидше
Навіть стелю великої площі можна гідроізолювати всього лише за 2 дні. Швидке нанесення полісечовини дозволяє ізолювати до 500 м2 / день
Власне високотехнологічне обладнання
Ми працюємо тільки з перевіреним обладнанням яке зарекомендувало себе в усьому світі. Пропорційне змішання компонентів дозволяє гарантувати рівномірне нанесення полісечовини на будь-яку поверхню стелі.
Гарантія 20 років
Ми впевнені в якості матеріалів і виконуваних робіт.
Компоненти з Німеччини, Іспанії, Туреччини, України, Білорусі, Китаю.
Вибір виробника компонентів безпосередньо впливає на вартість, довговічність і гарантійний термін гідроізоляції стель. Ми є представниками таких брендів як: Huntsman, Busf, Synthesia, Derkim, WhiteCem, Химтраст. Ми рекомендуємо - клієнт обирає!
Порівняння технологій гідроізоляції
Особливість напилення полісечовини вигідно відрізняються від більшості традиційних технологій.
Стійкість до механічних пошкоджень
Стійкість до змін температури
Міцність стиків
Адгезія до основи
Швидкість монтажу
Вимоги до підготовки підстави
Паропроникність
Кольорова гама
Термін служби, років
Залежність вартості від складності поверхні
Матерiал
ПОЛІСЕЧОВИНА - НАПИЛЮЮЧІ СИСТЕМИ
висока
висока
стики відсутні
висока
висока
низькі
добра
широка
15
залежить незначно
Матерiал
ГІДРОІЗОЛЯЦІЙНІ МЕМБРАНИ ПВХ
висока
висока
добра
низька
середня
високі
добра
обмежена
10
значно зростає
Матерiал
РУБЕРОЙД
низька
низька
середня
середня
середня
середня
низька
відсутня
5
значно зростає
Матерiал
РІДКА ГУМА
добра
висока
немає стиків
дуже добра
висока
зачищена, висушена, при необхідності вирівняно та прогрунтовано
низька
обмежена
більше 10 років
залежить
За допомогою Полісечовини ми успішно ізолюємо будь-які приміщення
а вибір підрядника - 90% успіху при гідроізоляції стелі.
Покрівля та Мансарди
За 6 років існування ми встигли попрацювати.
Фундамент
У порівнянні з конкурентами установки більш довговічні за виробництво установок.
Фасади будинків
За 6 років існування ми встигли попрацювати з найбільшими.
Ангари
Ви плануєте освоїти технологію тепло і гідроізоляції.
Склади
У порівнянні з конкурентами установки більш довговічні за виробництво установок.
Овочесховища
Найбільшими промисловими об'єктами країни.
Гаражів
Ви плануєте освоїти технологію тепло і гідроізоляції.
Холодильні установки
холодильні установки За 6 років існування ми встигли попрацювати.
Хочете переконатися в якості
матеріалів?
Ми відправимо зразок Вам
Новая почта

новою Поштою

Кровля и Мансарды
Покрівля та Мансарди
За 6 років існування ми встигли попрацювати.
Кровля и Мансарды
Фундамент
У порівнянні з конкурентами установки більш довговічні.
Кровля и Мансарды
Фасади будинків
У порівнянні з конкурентами установки більш довговічні за виробництво установок.
Кровля и Мансарды
Ангари
За 6 років існування ми встигли попрацювати.
Незважаючи на те, що гідроізоляцію стелі не відносять до невід'ємних робіт під час будівництва квартир / будинків і інших об'єктів нерухомості, вона може виявитися досить корисною при захисті дорогих меблів і обробки. Герметизація стель вважається обов'язковою в тих кімнатах, де спостерігається висока ймовірність протікання. На жаль, далеко не всі будинки будуються з дотриманням гідроізоляційних норм, тому якщо людина бачить, що початкова якість гідроізоляції не відповідає будівельним правилам і може стати причиною проблем в майбутньому, рекомендується відразу ж провести додаткові гідроізоляційні процедури зсередини.

У яких випадках потрібно подбати про захист перекриття?

Подібне питання актуальне в тому випадку, коли квартира розташовується на верхньому поверсі досить старої споруди, адже через пошкоджену покрівлю опади можуть проникати в кімнати за допомогою горища. Гідрозахист також корисний, якщо сусіди зверху допускають витоку води або розміщений вище балкон не захищений від дощу і снігу. Побачивши, що в приміщенні погано працює вентиляція і на стельовій поверхні відбувається конденсація вологи, необхідно в обов'язковому порядку захистити конструкцію, щоб не погіршувати ситуацію. Завдяки гідроізоляції з'являється прекрасна можливість захистити житло від появи грибка і цвілі, які розмножуються особливо активно в санвузлі, лоджії, передпокої і інших кімнатах з підвищеною вологістю. Додатковий захист від негативного впливу вологи дозволяє підвищити термін експлуатації будівельних і декоративних матеріалів, щоб зайвий раз не витрачати кошти і сили на повторний ремонт. Гідроізоляція стелі також знижує ймовірність короткого замикання в електропроводці, яка нерідко трапляється через попадання в неї води.

Популярні матеріали для гідроізоляції стелі

Суміші на полімерній і бітумній базі

Даний варіант має прийнятну ціну, досить легку технологію нанесення і великий асортимент, але при цьому застосування погіршує парообмін в приміщенні, тому власнику житла потрібно ретельно подбати про надійну витяжну вентиляцію. Якщо вода накопичується в самому перекритті, не виключено, що в бетоні почнуть відбуватися руйнівні процеси. Найчастіше матеріал має темний відтінок, і якщо власник нерухомості захоче поліпшити декоративність і змінити колір, необхідно буде зайнятися додатковим покриттям.

Цементно-полімерна штукатурка

Рішення вважається класичним, адже підходить для використання в приміщеннях будь-якого плану, застосовується під різноманітні типи обробки, гарантує повноцінний парообмін і комфортний мікроклімат. Згодом не виключається опадання штукатурки, тому багато фахівців рекомендують використовувати подібний метод тільки у відносно сухих кімнатах.

Полісечовина

На відміну від руберойду і бітуму, згаданий тип матеріалу прекрасно підходить для внутрішньої гідроізоляції стелі квартири. Він є рідким полімером, що складається з декількох компонентів. Інгредієнти змішуються, розігріваються в спеціалізованих балонах, а після фахівці напилюють його не великим шаром, що не перевищує 3 мм. Матеріал прославився тим, що твердне протягом 5-10 секунд.

Вигода використання полісечовини і основні характеристики

Завдяки особливостям складу, матеріал відрізняється:
 • високими показниками еластичності і міцності, оскільки опір на розрив становить близько 38,5 МПа;
 • зносостійкістю;
 • безпекою і екологічністю, адже в складі немає розчинників. Він вважається твердим і містить 100% сухого залишку;
 • прекрасною реакційною активністю, завдяки якій розпорошення можна проводити в самих різних умовах. Вологість повітря не важлива, а температура не повинна перевищувати + 30 ° С;
 • формуванням монолітного полотна безшовного плану певної товщини. Покриття лягає на площину стелі без патьоків і відрізняється прекрасною адгезією;
 • стійкістю до впливу різноманітних речовин і навіть УФ-випромінювання (актуально для аліфатичної полісечовини);
 • серйозною пожежостійкістю, оскільки матеріал не тільки не сприяє поширенню вогню, але і відомий своєю здатністю до самозагасання;
 • естетичністю, адже покриття представлено в величезному відтіночному різноманітті, дозволяючи виконувати не тільки основну гідроізолюючу функцію, а й декоративну;
 • ремонтопридатністю і значною довговічністю.
Варто відзначити, що якщо порівнювати Полімочевини з ефірними, епоксидними і каучуковими покриттями, то останні укладаються в два-три шари і потребують тривалої проміжної сушки. Час визначається температурою в приміщенні і рівнем вологості, тому нерідко для отримання необхідного результату потрібно прочекати як мінімум кілька годин або навіть діб. Вищезгаданий інноваційний продукт накладається не великим шаром всього один раз. На повноцінне висихання покриття з полісечовини потрібно не більше години. Фахівці нашої компанії Sonart неспроста обрали полісечовину як ідеальний матеріал для гідроізоляції стелі, оскільки варіант має низькі вимоги до нижнього шару, тобто наявність стиків і невеликих деформацій не має особливого значення для фінального результату. Майстри перед використанням полісечовини герметизують всі тріщини, наносять праймер і напилюють вирівнюючий шар. Остання маніпуляція дозволяє запечатати основну вологу в заснуванні, перекрити глибокі тріщини, а також отримати додаткову безшовну теплоізоляцію. Всі процедури проводяться в один день, тому працювати з полісечовиною дійсно дуже зручно і практично. Фахівці організації із задоволенням проконсультують потенційного клієнта, розкажуть про всі особливості полісечовини в якості гідроізоляції стелі більш детально, а також підберуть найвигідніше фінансове рішення. Якщо людина все ще сумнівається в якості матеріалу, представники Sonart без проблем відправлять зразок для особистого ознайомлення.
Успех
Дякуємо за заявку!