01 ЕКОЛОГіЧНіСТЬ КОМПОНЕНТіВ
01 Швидке ЗАТВЕРДІННЯ
01 ТРИВАЛИЙ ТЕРМІН ЕКСПЛУАТАЦІЇ
01 ВИСОКА СТІЙКІСТЬ МАТЕРІАЛІВ
01 ДОДАТКОВИЙ ЗАХИСТ ВІД ВОЛОГИ, ПИЛУ ТА ШУМУ
Пенополиуретан
Основні властивості
напилюваного пінополіуретану
які вигідно відрізняють його від інших утеплювачів та дозволяють заощадити до 50% на опаленні
 • БЕЗШОВНІСТЬ МАТЕРІАЛУ
 • ПОЖЕЖОБЕЗПЕЧНИЙ МАТЕРІАЛ
 • ЕКОЛОГІЧНІСТЬ СКЛАДУ
 • ВИСОКА АДГЕЗІЯ
 • МОНОЛІТНА СТРУКТУРА
 • Низька теплопровідність
Чим Sonart вигідно відрізняється
від БІЛЬШОСТІ компаній на ринку теплоізоляції?
Технологія нанесення по Євро стандарту
Більше сотні проектів, дозволили нам відточити майстерність нанесення напилюваного ППУ за кращим стандартом. Використовуючи дану технологію ми збільшили термін експлуатації до 30%, без технічних помилок при напиленні. При цьому способі нанесення напилюваного ППУ, поверхня виходить рівною без характерних хвиль і готова до нанесення фінішного покриття.
В 5разів швидше
Навіть поверхня з великою площею можна утеплити всього лише за 2 дні. Швидке нанесення напилюваної теплоізоляції дозволяє утеплювати до 500 м2/день.
Власне високотехнологічне обладнання
Ми працюємо тільки з перевіреним обладнанням яке зарекомендувало себе в усьому світі. Пропорційне змішання компонентів дозволяє гарантувати рівномірне нанесення напилюваного ППУ на будь-яку поверхню.
Гарантія 20 років
Ми впевнені в якості матеріалів і виконуваних робіт.
Компоненти з Німеччини, Іспанії, Туреччини, України, Білорусі, Китаю.
Вибір виробника компонентів безпосередньо впливає на вартість, довговічність і гарантійний термін напилюваної теплоізоляції. Ми є представниками таких брендів як: Huntsman, Busf, Synthesia, Derkim, WhiteCem, Хімтраст. Ми рекомендуємо - клієнт обирає!
Порівняйте характеристики
Напилюваний пінополіуретан вигідно відрізняється від всіх інших утеплювачів.
горючість
Укладання, стикування плит
Адгезія до основи
швидкість монтажу
Товщина шару з рівнозначними властивостями, мм
Екологічність
ППУ
Г2 - Г3
суцільний шар без стиків
висока
висока
50
є
ПІНОПОЛІСТЕРОЛ
Г2 - Г4
задовільна
відсутня
середня
70
немає
МІНЕРАЛЬНА ВАТА
Г2
суцільний без стиків
відсутня
висока
120
немає
ПІНОПЛАСТ
Г3 - Г5
добра
слабка
швидка
від 50 до 100 мл
є
ПІНОПЛАСТ
від Г1 до Г4
суцільний без стиків
відсутня
низька
150
немає
4 Вигоди від Sonart
які заощадять вам від 15 000 грн.
01
Екологічність
Пінополіуретан не токсичний, використовується в побутовій техніці, медичній промисловості і водосховищах питної води.
01
Шумоізоляція
Безшовна структура ППУ ідеально поглинає шум. Утеплення фасаду і даху захистить ваш будинок від зовнішніх шумів і зробить його затишним.
01
Гідроізоляція
Безшовна структура і висока щільність теплоізоляції пінополіуретаном 100% замінює стандартну гідроізоляцію, захищаючи від вологи
01
Посилення конструкції
Відмінно заповнює навіть дрібні порожнечі і швидко твердне. Завдяки цьому дає додаткову міцність конструкції на яку наноситься напилення.
За допомогою напилюваного ППУ ми успішно ізолюємо будь-які поверхні
а вибір підрядника - 90% успіху при теплоізоляції.
Кровля і Мансарди
За 6 років ми встигли попрацювати
Фундамент
У порівнянні з конкурентами установки більш довговічні за виробництво установок.
Фасади будинків
За 6 років ми встигли попрацювати
Ангари
Ви плануєте освоїти технологію тепло і гідроізоляції.
Склади
У порівнянні з конкурентами установки більш довговічні за виробництво установок.
Овочесховища
Найбільшими промисловими об'єктами країни.
Гаражів
Ви плануєте освоїти технологію тепло і гідроізоляції.
Холодильні установки
холодильні установки За 6 років існування ми встигли попрацювати.
Хочете переконатися в якості
матеріалів?
Ми відправимо зразок Вам
Новая почта

Новою Поштою

Кровля и Мансарды
Кровля і Мансарди
За 6 років ми встигли попрацювати
Кровля и Мансарды
Фундамент
У порівнянні з конкурентами установки більш довговічні за виробництво установок.
Кровля и Мансарды
Фасади будинків
У порівнянні з конкурентами установки більш довговічні за виробництво установок.
Кровля и Мансарды
Ангари
За 6 років ми встигли попрацювати
З настанням холодів підвищуються витрати на опалення, і дбайливий господар заздалегідь піклується про те, щоб зберегти тепло. На щастя, сьогодні це зробити нескладно: на ринку представлений хороший вибір утеплювачів з різними характеристиками. Одні з них продаються в листах і рулонах, інші розпорошуються на поверхню даху або стін будівлі. Останній варіант забезпечує більш високу ступінь заощадження тепла. Наша компанія Sonart пропонує своїм клієнтам напилювану теплоізоляцію із застосуванням пінополіуретану.

Що таке Напилювана теплоізоляція ППУ і в чому її переваги

Пінополіуретан - різновид газонаповненої пластмаси з комірчастою структурою, де бульбашки заповнені повітрям. Вспінювання полімеру відбувається за рахунок змішування двох компонентів: ізоціанату і полиола. Хімічна реакція починається через 2-4 секунди після з'єднання елементів і супроводжується невеликим виділенням тепла, після чого в'язкість піни збільшується. Поступово настає затвердіння: на поверхні утворюється монолітна плівка з високими теплоізоляційними властивостями. ППУ має високу адгезію, тому його можна застосовувати на різних поверхнях:
 • дерево;
 • чавун і оцинковка;
 • алюміній;
 • нержавіюча і чорна сталь;
 • цемент;
 • цегла.
Утеплювач наноситься на основу за допомогою спеціального обладнання. Завдяки високій адгезії матеріал можна використовувати не тільки на горизонтальних, але і на вертикальних поверхнях. Для забезпечення теплоізоляції використовується закритопористий напилюваний ППУ. Крім утеплення, напилюваний матеріал забезпечує ще ряд додаткових плюсів:
 • Звукоізоляція. У приміщенні не тільки тепло, а й тихо.
 • Вологостійкість. Монолітна плівка з поліуретанової піни не втрачає своїх властивостей під впливом вологи, як це буває з рулонними утеплювачами.
 • Відсутність грибка і цвілі. ППУ не створює сприятливе середовище для розмноження грибкових спор.
 • Екологічність. Пінополіуретан біологічно інертний, тому нешкідливий для людини і навколишнього середовища. Матеріал може використовуватися для холодильних установок, медичних установ, створення ізоляції в сховищах питної води.
 • Можливість покриття будь-якої поверхні. Піна точно повторює будь-які геометричні форми, може використовуватися для заповнення пустот, а після полімеризації утворює міцну поліуретанову плівку.
 • Відсутність містків холоду. Застигла піна утворює міцний монолітний шар без швів і стиків, що забезпечує надійну ізоляцію. Нанесення ППУ забезпечує якісне утеплення.
 • Гідроізоляція. Безшовна структура і висока щільність матеріалу утеплювача дозволяють обійтися без додаткової установки гідроізоляційного шару.
 • Довговічність. Напилюваний пінополіуретан стійкий до температурного розширення, не руйнується під дією кислот і лугів. Незначний недолік - схильний до впливу ультрафіолету, але захист можна забезпечити за допомогою фарби або нанесення додаткової плівки. Якщо напилюваний ППУ захищений від УФ-променів, то він забезпечить надійне утеплення протягом 20 років і довше.
 • Низька вага. Перед застосуванням напилюваного утеплювача не потрібне додаткове зміцнення конструкції.
 • Захист від корозії. Пінополіуретан не тільки забезпечує високий рівень теплоізоляції, але і додатково захищає метал від руйнування.
ППУ відноситься до негорючого з'єднанням. Горіння можливо тільки під безпосереднім впливом відкритого полум'я. Після усунення вогню самостійно гасне, а на прогорілій частині утворюється вугілля. Ще одна перевага - утеплення створюється в короткі терміни. За допомогою професійного обладнання напилювана теплоізоляція наноситься відразу на поверхні великої площі:
 • процес забирає мало часу;
 • швидкість полімеризації піни висока;
 • утеплювач наноситься в короткі терміни, забезпечуючи збереження тепла і зниження витрат на опалення.

Напилювана теплоізоляція від компанії Sonart

Наша компанія пропонує напилювану теплоізоляцію ППУ для утеплення стін і інших поверхонь будівель. Нанесення поліуретанового шару допоможе вам:
 • заощадити до 50% на опаленні;
 • отримати тепле і комфортне (за рахунок зниження рівня шуму) житло;
 • надовго забути про таке утеплення - матеріал служить десятиліттями.
Додатково вам не доведеться турбуватися про появу грибка і цвілі, які з'являються на деяких видах утеплювачів. ППУ не цікавить гризунів, на ньому не проростають грибки та коріння рослин. Цей вид напилюваної теплоізоляції є одним з найбільш міцних і довговічних. Наша компанія виконала напилення утеплювачем більш ніж на сотні різних будівель. Велика кількість вже зроблених проектів дозволили нам відточити майстерність нанесення теплоізоляції до досконалості і значно підвищити швидкість робот. Створюваний нами за допомогою професійного обладнання рівний напилюваний шар не вимагає додаткової підготовки перед фінішною обробкою. Технологія дозволяє збільшити термін служби напилюваної теплоізоляції на 30%. Наші майстри працюють швидко і якісно. Швидкість нанесення утеплювача становить до 500 м2 в день - навіть на самий великий ангар або промисловий цех ми напилюємо утеплення за 2 дні. Ми використовуємо надійне обладнання, що забезпечує пропорційне змішування компонентів складу, і працюємо з застосуванням сучасних технологій. Гарантуємо міцне і рівномірне нанесення пінополіуретанового матеріалу на будь-яку поверхню. Компанія Sonart працює тільки з надійними перевіреними виробниками. Ми пропонуємо своїм клієнтам якісні матеріали відомих брендів з Іспанії, Німеччини, Туреччини, Китаю, України, Білорусі. На всі види покладеної нами напилюваної теплоізоляції ми даємо гарантію 20 років.

Особливості нанесення

Утеплювач найзручніше напилювати, коли в приміщенні проводяться будівельні або ремонтні роботи. Але можна це робити і в процесі експлуатації будівлі, особливо якщо потрібно нанесення на зовнішні поверхні. Тільки слід пам'ятати, що при внутрішньому покритті утеплювача додатково буде потрібно косметичний ремонт приміщення. Перед початком робіт необхідно розрахувати товщину пінополіуретанового шару. Вона залежить від декількох факторів:
 • теплопровідність матеріалу стін;
 • кліматичні умови в регіоні.
Після того як зроблені всі необхідні розрахунки для напилюваної теплоізоляції, потрібно підготувати стіни до нанесення пінополіуретану. Для цього видаляють залишки лакофарбового покриття, різні види забруднень. Особливо важливо усунути масляні плями, сильно знижують адгезію. Маслянисті забруднення зісковують. Також потрібно звернути увагу на слабкі ділнки, що руйнуються. ППУ здатний заповнювати порожнечі, трохи підвищити міцність і сповільнювати процес руйнування. Бажано перед тим, як монтувати утеплювач, закрити порожнини і щілини цементним розчином або штукатурними сумішами. Це ще більше посилить конструкцію. Після того, як основа підготовлена, майстер починає утеплення. Воно складається з декількох етапів:
 • Створення обрешітки за допомогою металевого профілю (необов'язковий етап). Решетування необхідне, щоб контролювати товщину шару утеплювача. Додатково обрешіточний каркас дозволяє вирівняти основу.
 • Монтаж напилюваної теплоізоляції. Утеплювач починають розпорошувати з нижньої частини основи, укладаючи рівним шаром по всій ширині, а потім поступово просуваються вгору.
 • Вирівнювання. Після полімеризації піни виступаючі частини складу механічно видаляють за допомогою ріжучого інструменту.
На застиглий і вирівняний утеплювач наноситься фінішна обробка: накладається штукатурка, проводиться фарбування або обклеювання шпалерами (якщо обробляються стіни всередині приміщення). Поверх зробленого утеплення можна укладати практично будь-які оздоблювальні матеріали. Напилювана теплоізоляція пінополіуретаном може використовуватися на складах і ангарах, житлових і громадських будівлях, гаражах і навіть холодильних установках. Матеріал екологічно безпечний і забезпечує високий рівень збереження тепла. Замовте в нашій компанії монтаж напиляюваної теплоізоляції під ключ, і ви помітно заощадите на оплаті опалення. Ми працюємо якісно і швидко, у нас доступні розцінки на всі види послуг.
Успех
Дякуємо за заявку!