01 ЕКОЛОГіЧНіСТЬ КОМПОНЕНТіВ
01 Швидке ЗАТВЕРДІННЯ
01 ТРИВАЛИЙ ТЕРМІН ЕКСПЛУАТАЦІЇ
01 ВИСОКА СТІЙКІСТЬ МАТЕРІАЛІВ
01 ДОДАТКОВИЙ ЗАХИСТ ВІД ВОЛОГИ, ПИЛУ ТА ШУМУ
Пенополиуретан
Основні властивості
пінополіуретану
які вигідно відрізняють його від інших утеплювачів вентиляційних труб та дозволяють заощадити до 30% на опаленні
 • БЕЗШОВНІСТЬ МАТЕРІАЛУ
 • ПОЖЕЖОБЕЗПЕЧНИЙ МАТЕРІАЛ
 • ЕКОЛОГІЧНІСТЬ СКЛАДУ
 • ВИСОКА АДГЕЗІЯ
 • МОНОЛІТНА СТРУКТУРА
 • Низька теплопровідність
Чим Sonart вигідно відрізняється
від БІЛЬШОСТІ компаній на ринку теплоізоляції вентиляційних труб?
Технологія нанесення по Євро стандарту
Більше сотні проектів, дозволили нам відточити майстерність нанесення ППУ на вентиляційні труби за кращим стандартом. Використовуючи дану технологію ми збільшили термін експлуатації до 30%, без технічних помилок при напиленні вентиляційних труб. При цьому способі нанесення ППУ, поверхня виходить рівною без характерних хвиль і готова до нанесення фінішного покриття.
В 5разів швидше
Навіть велику площу вентиляційних труб можна утеплити всього лише за 2 дні. Швидке нанесення теплоізоляції дозволяє утеплювати до 500 м2/день.
Власне високотехнологічне обладнання
Ми працюємо тільки з перевіреним обладнанням яке зарекомендувало себе в усьому світі. Пропорційне змішання компонентів дозволяє гарантувати рівномірне нанесення ППУ на вентиляційні труби.
Гарантія 20 років
Ми впевнені в якості матеріалів і виконуваних робіт.
Компоненти з Німеччини, Іспанії, Туреччини, України, Білорусі, Китаю.
Вибір виробника компонентів безпосередньо впливає на вартість, довговічність і гарантійний термін теплоізоляції вентиляційних труб. Ми є представниками таких брендів як: Huntsman, Busf, Synthesia, Derkim, WhiteCem, Хімтраст. Ми рекомендуємо - клієнт обирає!
Порівняйте характеристики
Напилюваний пінополіуретан вигідно відрізняється від всіх інших утеплювачів вентиляційних труб.
горючість
Укладання, стикування плит
Адгезія до основи
швидкість монтажу
Товщина шару з рівнозначними властивостями, мм
Екологічність
ППУ
Г2 - Г3
суцільний шар без стиків
висока
висока
50
є
ПІНОПОЛІСТЕРОЛ
Г2 - Г4
задовільна
відсутня
середня
70
немає
МІНЕРАЛЬНА ВАТА
Г2
суцільний без стиків
відсутня
висока
120
немає
ПІНОПЛАСТ
Г3 - Г5
добра
слабка
швидка
від 50 до 100 мл
є
ПІНОПЛАСТ
від Г1 до Г4
суцільний без стиків
відсутня
низька
150
немає
4 Вигоди від Sonart
які заощадять вам від 15 000 грн.
01
Екологічність
Пінополіуретан не токсичний, використовується в побутовій техніці, медичній промисловості і водосховищах питної води.
01
Шумоізоляція
Безшовна структура ППУ ідеально поглинає шум. Утеплення фасаду і даху захистить ваш будинок від зовнішніх шумів і зробить його затишним.
01
Гідроізоляція
Безшовна структура і висока щільність теплоізоляції пінополіуретаном 100% замінює стандартну гідроізоляцію, захищаючи від вологи
01
Посилення конструкції
Відмінно заповнює навіть дрібні порожнечі і швидко твердне. Завдяки цьому дає додаткову міцність конструкції на яку наноситься напилення.
За допомогою ППУ ми успішно ізолюємо будь-які поверхні
а вибір підрядника - 90% успіху при теплоізоляції вентиляційних труб.
Кровля і Мансарди
За 6 років ми встигли попрацювати
Фундамент
У порівнянні з конкурентами установки більш довговічні за виробництво установок.
Фасади будинків
За 6 років ми встигли попрацювати
Ангари
Ви плануєте освоїти технологію тепло і гідроізоляції.
Склади
У порівнянні з конкурентами установки більш довговічні за виробництво установок.
Овочесховища
Найбільшими промисловими об'єктами країни.
Гаражів
Ви плануєте освоїти технологію тепло і гідроізоляції.
Холодильні установки
холодильні установки За 6 років існування ми встигли попрацювати.
Хочете переконатися в якості
матеріалів?
Ми відправимо зразок Вам
Новая почта

Новою Поштою

Кровля и Мансарды
Кровля і Мансарди
За 6 років ми встигли попрацювати
Кровля и Мансарды
Фундамент
У порівнянні з конкурентами установки більш довговічні за виробництво установок.
Кровля и Мансарды
Фасади будинків
У порівнянні з конкурентами установки більш довговічні за виробництво установок.
Кровля и Мансарды
Ангари
За 6 років ми встигли попрацювати
Згідно стандартним санітарно-гігієнічним вимогам, монтаж і утеплення вентиляційних труб планується на стадії розробки проекту будівництва будинку. Якщо не подбати про повноцінний повітряобмін, люди просто не зможуть комфортно проживати в створених умовах.

Утеплення вентиляційних труб: основні завдання та популярні матеріали

Завдяки грамотній установці вентиляційних труб вдається:
 • значно зменшити тепловтрати;
 • знизити вібрації і шум;
 • подбати про вогнестійкість;
 • попередити формування конденсату.
Останній момент є надзвичайно важливим, оскільки через вологу, що утворюється на трубах, з'являється корозія, стаючи причиною необхідності повної заміни тих чи інших ділянок. Через високі показники вологості на горищі може початися руйнування деревини, досить часто спостерігається поява цвілі і неприємного запаху. Внутрішній конденсат також небезпечний, він сприяє підвищенню загального рівня вологості в будинку і може стати причиною втрати дерев'яними меблями своєї естетичності, появи грибка і головних болів у мешканців. Утеплення вентиляційної труби може проводитися з використанням різноманітних матеріалів, але для того, щоб утеплювач не покрився пліснявою, що не деформувався і грамотно виконував свої прямі завдання, він повинен володіти певними характеристиками. Йдеться про коефіцієнт теплопровідності, оскільки саме він визначає рівень охолодження повітря в трубах. Паропроникність свідчить про схильність або несхильність повітропроводів до формування конденсату. Акустична ефективність дозволить мінімізувати шум і вібрації, які можуть створювати дискомфорт. Бажано, щоб повітроводи були прямими і з невеликою кількістю поворотів. Звукопоглинальний утеплювач дозволить відчутно знизити рівень гучності. Важливо не забути і про такий показник, як стійкість до біологічного впливу. Витривалий матеріал повинен не піддаватися розмноженню цвілевих грибків і різноманітних мікроорганізмів, акцент повинен робитися на збереженні структури і тривалості експлуатації. Робоча температура також надзвичайно важлива для матеріалу теплоізоляційного плану. Кожен варіант має свої межі, але в середньому даний показник варіюється від -35 ° С до + 60 ° С.

Кращі матеріали для утеплення вентиляційних труб

Мінеральна вата

Матеріал вважається класикою в своїй сфері, серед переваг якого необхідно виділити тривалий термін служби, невисоку ціну, ймовірність незначної деформації, прекрасний коефіцієнт теплоізоляції, негорючість і вогнестійкість. При цьому, якщо вибирати найдорожчі види, матеріал може містити певні зв'язуючі речовини, негативно відображаються на здоров'ї людей.

Пінопласт

Йдеться про особливу спінену масу пластика, яка містить в собі велику кількість газу. Матеріал досить легкий, стійкий до гниття, простий в експлуатації і може грамотно виконувати свої прямі обов'язки протягом 25 років. При цьому він вважається привабливим для гризунів, швидко запалюється і виділяє токсини під час горіння. Щоб монтаж даного утеплювача для вентиляційних труб пройшов максимально ефективно і безпечно, необхідно використовувати спеціальний клей, оскільки будь-який інший може стати причиною плавлення матеріалу.

Синтетичний каучук

Зазначений утеплювач складається з закритих пір, а зовні нагадує зшитий пінополіетилен. Продукт відрізняється високими показниками гнучкості і випускається в найрізноманітніших формах. Матеріал рекомендується використовувати в приміщеннях з високими санітарно-гігієнічними нормами. А все через те, що спінений каучук стійкий до цвілі, витримує високі показники вологи і вважається самозатухаючим.

Пінополіуретан

Даний матеріал сприймається як один з найновіших і найбільш вигідних в своїй області, як в плані ціни, так і в плані практичності. Він відрізняється низьким коефіцієнтом теплопровідності, гарантує зниження втрат тепла під час транспортування речовин, а також славиться довговічністю, оскільки термін служби може досягати 50 років. Матеріал став популярний завдяки значному температурному діапазону застосування, стійкості до біологічних і хімічних речовин, високою вологостійкості і екологічності. Матеріал безшовний, має високу адгезію і монолітну структуру. Пінополіуретан (ППУ) нерідко сприймається як додатковий засіб для посилення конструкції, оскільки він чудово заповнює невеликі порожнечі і твердне в лічені секунди. Подібна особливість дозволяє надати конструкції, на яку наноситься напилення, додаткової міцності.

Переваги ППУ

Відома компанія Sonart неспроста віддає перевагу пінополіуретану, оскільки він вважається інноваційною розробкою, завдяки якій власники будинку зможуть заощадити до 50% на опаленні.
 • Через прекрасну адгезію пінополіуретан може використовуватися з будь-якими матеріалами, включаючи метал, дерево, скло, цеглу і бетон;
 • Не потрібно піклуватися про побудову додаткових кріплень, також як і про обробку площин перед напиленням;
 • Матеріал дуже легкий, він не ускладнює поверхні;
 • Покриття не реагує на різкі температурні перепади;
 • Відсутність швів і стиків не дозволяє проникати холодному повітрю.
При роботі з матеріалом утеплити труби можна буквально за кілька днів (не дивлячись на велику площу). Технологія нанесення відповідає європейському стандарту, гарантує повну безпеку і тривалі терміни експлуатації. Оскільки співробітники Sonart впевнені в якості матеріалів і реалізованих роботах, вони надають на свої послуги гарантію до 20 років. Крім прекрасної шумо-, гідро-, теплоізоляції і екологічності, пінополіуретан підвищує тривалість служби труб і знижує ймовірність появи корозії та інших згубних моментів.

Специфіка утеплення труб

Найчастіше про теплоізоляцію необхідно подбати в тих місцях, де спостерігається найбільша площа зіткнення теплого повітря з холодним. Якщо вентиляційна труба проведена через стіну, важливо подбати про утеплення тієї частини, яка веде до дефлектори. У житлових приміщеннях одним з найхолодніших місць вважається горище і якщо саме в зазначеній частині будинку проходять труби, важливо не забути їх утеплити. Що стосується виробничих і офісних приміщень, то для них формується спеціалізований клапан вентиляційного плану. З його допомогою відбувається відкриття або закриття доступу для потоку повітря різної температури. Нерідко клапан нагріває потік, знижуючи ймовірність появи конденсату. Утеплення нерідко проводиться шляхом внутрішнього облицювання і ізоляції з зовнішнього боку. Перший варіант вважається більш складним, але і досить продуктивним. Що стосується другого варіанту, то в цьому плані потрібно передбачити монтаж гідробар'єра. Вкрай не рекомендується займатися установкою самостійно, оскільки при відсутності сучасних технологій і матеріалів, утеплення вентиляційних труб на ділянці може затягнутися.
Успех
Дякуємо за заявку!