01 ЕКОЛОГіЧНіСТЬ КОМПОНЕНТіВ
01 Швидке ЗАТВЕРДІННЯ
01 ТРИВАЛИЙ ТЕРМІН ЕКСПЛУАТАЦІЇ
01 ВИСОКА СТІЙКІСТЬ МАТЕРІАЛІВ
01 ДОДАТКОВИЙ ЗАХИСТ ВІД ВОЛОГИ, ПИЛУ ТА ШУМУ
Пенополиуретан
Основні властивості
пінополіуретану
які вигідно відрізняють його від інших утеплювачів покрівлі та дозволяють заощадити до 50% на опаленні
 • БЕЗШОВНІСТЬ МАТЕРІАЛУ
 • ПОЖЕЖОБЕЗПЕЧНИЙ МАТЕРІАЛ
 • ЕКОЛОГІЧНІСТЬ СКЛАДУ
 • ВИСОКА АДГЕЗІЯ
 • МОНОЛІТНА СТРУКТУРА
 • Низька теплопровідність
Чим Sonart вигідно відрізняється
від БІЛЬШОСТІ компаній на ринку теплоізоляції дахів?
Технологія нанесення на покрівлю по Євро стандарту
Більше сотні проектів, дозволили нам відточити майстерність нанесення ППУ на покрівлю за кращим стандартом. Використовуючи дану технологію ми збільшили термін експлуатації до 30%, без технічних помилок при напиленні даху. При цьому способі нанесення ППУ на покрівлю, поверхня виходить рівною без характерних хвиль і готова до нанесення фінішного покриття.
В 5разів швидше
Навіть дах з великою площею можна утеплити всього лише за 2 дні. Швидке нанесення теплоізоляції на покрівлю дозволяє утеплювати до 500 м2/день.
Власне високотехнологічне обладнання
Ми працюємо тільки з перевіреним обладнанням яке зарекомендувало себе в усьому світі. Пропорційне змішання компонентів дозволяє гарантувати рівномірне нанесення ППУ на будь-яку поверхню покрівлі.
Гарантія 20 років
Ми впевнені в якості матеріалів і виконуваних робіт.
Компоненти з Німеччини, Іспанії, Туреччини, України, Білорусі, Китаю.
Вибір виробника компонентів безпосередньо впливає на вартість, довговічність і гарантійний термін теплоізоляції покрівлі. Ми є представниками таких брендів як: Huntsman, Busf, Synthesia, Derkim, WhiteCem, Хімтраст. Ми рекомендуємо - клієнт обирає!
Порівняйте характеристики
Напилюваний пінополіуретан вигідно відрізняється від всіх інших утеплювачів даху.
горючість
Укладання, стикування плит
Адгезія до основи
швидкість монтажу
Товщина шару з рівнозначними властивостями, мм
Екологічність
ППУ
Г2 - Г3
суцільний шар без стиків
висока
висока
50
є
ПІНОПОЛІСТЕРОЛ
Г2 - Г4
задовільна
відсутня
середня
70
немає
МІНЕРАЛЬНА ВАТА
Г2
суцільний без стиків
відсутня
висока
120
немає
ПІНОПЛАСТ
Г3 - Г5
добра
слабка
швидка
від 50 до 100 мл
є
ПІНОПЛАСТ
від Г1 до Г4
суцільний без стиків
відсутня
низька
150
немає
4 Вигоди від Sonart
які заощадять вам від 15 000 грн.
01
Екологічність
Пінополіуретан не токсичний, використовується в побутовій техніці, медичній промисловості і водосховищах питної води.
01
Шумоізоляція
Безшовна структура ППУ ідеально поглинає шум. Утеплення фасаду і даху захистить ваш будинок від зовнішніх шумів і зробить його затишним.
01
Гідроізоляція
Безшовна структура і висока щільність теплоізоляції пінополіуретаном 100% замінює стандартну гідроізоляцію, захищаючи від вологи
01
Посилення конструкції
Відмінно заповнює навіть дрібні порожнечі і швидко твердне. Завдяки цьому дає додаткову міцність конструкції на яку наноситься напилення.
За допомогою ППУ ми успішно ізолюємо будь-які поверхні
а вибір підрядника - 90% успіху при теплоізоляції даху.
Кровля і Мансарди
За 6 років ми встигли попрацювати
Фундамент
У порівнянні з конкурентами установки більш довговічні за виробництво установок.
Фасади будинків
За 6 років ми встигли попрацювати
Ангари
Ви плануєте освоїти технологію тепло і гідроізоляції.
Склади
У порівнянні з конкурентами установки більш довговічні за виробництво установок.
Овочесховища
Найбільшими промисловими об'єктами країни.
Гаражів
Ви плануєте освоїти технологію тепло і гідроізоляції.
Холодильні установки
холодильні установки За 6 років існування ми встигли попрацювати.
Хочете переконатися в якості
матеріалів?
Ми відправимо зразок Вам
Новая почта

Новою Поштою

Кровля и Мансарды
Кровля і Мансарди
За 6 років ми встигли попрацювати
Кровля и Мансарды
Фундамент
У порівнянні з конкурентами установки більш довговічні за виробництво установок.
Кровля и Мансарды
Фасади будинків
У порівнянні з конкурентами установки більш довговічні за виробництво установок.
Кровля и Мансарды
Ангари
За 6 років ми встигли попрацювати
Часта помилка домовласників - холодне горище. Багато хто впевнений, що раз горищне приміщення нежитлове, то і утеплювати його не варто, а потім дивуються, що доводиться витрачати багато коштів на опалення приміщень в будинку. Причина проста: майже третина тепла втрачається через не утеплену покрівлю, тому ізоляція необхідна. На ринку представлений великий асортимент утеплювачів. Вибираючи матеріал, важливо звертати увагу на його теплоізоляційні властивості. Наша компанія Sonart пропонує клієнтам теплоізоляцію даху пінополіуретаном за доступною ціною. Цей сучасний матеріал дозволяє створити надійне і довговічне утеплення покрівлі, підходить для плоских, 1-скатних і багатоскатних дахів.

Чому варто вибрати теплоізоляцію даху пінополіуретаном

Невипадково компанія Sonart використовує утеплювач ППУ. Ми дбаємо про комфорт своїх клієнтів, тому пропонуємо для теплоізоляції дахів матеріал з унікальними властивостями. Він забезпечує:
 • Висока якість утеплення покрівлі. На дах наноситься спінений пінополіуретан, який після полімеризації утворює міцну безшовну плівку. Відсутність швів і стиків не допускає появи містків холоду і підвищує ефект заощадження тепла. Пінополіуретан можна використовувати для утеплення будь-яких видів дахів. ППУ має високу адгезію з усіма покрівельними матеріалами, а піниста структура в момент нанесення приймає форму скатів, заповнює порожнечі в місцях кріплення аркушів.
 • Поліпшення мікроклімату в будинку. Матеріал має теплову інертність, тому зроблена з ППУ теплоізоляція даху взимку збереже тепло, а влітку збереже прохолоду. Ви не тільки економите гроші на опаленні, а й підвищуєте комфорт в приміщеннях.
 • Швидкий монтаж утеплення. Перед нанесенням пінополіуретану не потрібно проводити складні підготовчі роботи - завдяки високій адгезії утеплювач міцно лягає на листи даху і не вимагає спеціалізованого кріплення. Легка вага утеплювача витримують конструкції даху без додаткового посилення. Застосовувані нами технології дозволяють наносити 500 м2 в день, тому утеплення навіть найбільшою многоскатной даху проводиться не довше, ніж за 2 дні.
 • Забезпечення шумоізоляції. Пінополіуретан завдяки щільній комірчастій структурі відмінно гасить вуличні шуми. В результаті будинку після утеплення даху буде не тільки тепліше, але і значно тихіше.
 • Додаткова гідроізоляція. Безшовний шар ППУ не пропускає вологу - на горищі буде не тільки тепло, а й сухо. До того ж пінополіуретан додатково дає можливість заощадити на установці окремої гідроізоляції.
 • Міцність і довговічність. Утеплення даху пінополіуретаном збереже тепло і забезпечить економію коштів на опалення десятки років. Наша компанія дає гарантію 20 років, але матеріал служить набагато довше.
 • Захист від корозії. Завдяки нанесенню теплоізоляції матеріал покрівлі менш схильний до іржавіння.
Наша компанія проводить утеплення дахів за допомогою ППУ за європейськими технологіями із застосуванням сучасного обладнання. Робота за європейськими стандартами дозволяє нам зробити рівне якісне напилення і збільшити термін служби утеплювача на 30%. Нанесена фахівцями теплоізоляція виходить рівною і практично не вимагає додаткової підготовки перед завершальній обробкою. Ми працюємо тільки з якісними матеріалами та пропонуємо своїм клієнтам теплоізоляцію від відомих виробників України, Білорусі, Німеччини, Китаю, Туреччини та Іспанії.

З якого боку наносити

Монтаж утеплювача можливий з внутрішнього або зовнішнього боку покрівлі. Кожен із способів має свої плюси і мінуси.

Зсередини

Якщо горище не планується використовувати під мансарди, а потрібно тільки зберегти тепло, можна обійтися без фінішної обробки. Відносним недоліком буде неповна гідроізоляція. У місцях кріплення покрівельного матеріалу може просочуватися волога і накопичуватися в підпокрівельному просторі. На якості теплоізоляції це не відіб'ється, а ось дерев'яні крокви і металеві листи покрівлі можуть постраждати.

Зовні

Тонкий і міцний безшовний шар пінополіуретану забезпечить високий рівень теплоізоляції і гідроізоляції. Без мінусів і тут не обійшлося. ППУ стійкий до перепадів температур, дії кислот і лугів, але руйнується під дією ультрафіолету, який міститься в сонячних променях.  Для захисту потрібно фарбування або покриття пінополіуретану спеціальною плівкою. Наші майстри враховують всі нюанси обробки за допомогою ППУ, і ви можете не побоюватися проблем при експлуатації теплоізоляційного шару.

Як проводиться теплоізоляція дахів пінополіуретаном: особливості

Теплоізоляція дахів зсередини і зовні встановлюється за схожою технологією. Перед тим, як монтувати утеплення, поверхня покрівлі ретельно очищають від забруднень. Пил, бруд, масляні плями знизять адгезію, і утеплювач буде гірше прилягати до основи. Особливу увагу майстри приділяють ураженим корозією місцях - пошкоджені ділянки ретельно зачищають, щоб запобігти подальшому руйнуванню металу. Одночасно з очищенням даху розраховується товщина шару утеплювача. Вона залежить від теплопровідності покрівельного матеріалу і від того, який клімат в регіоні. Після того, як основа підготовлена ​​і зроблені всі необхідні розрахунки, проводиться утеплення даху пінополіуретаном. Цей процес проводиться в два етапи:
 1. Формування обрешітки. Її створюють з тонкого легкого металопрофілю. Решетування дозволяє більш точно і рівно нанести шар утеплення, а додатково коригує нерівності даху.
 2. Нанесення теплоізоляції. ППУ починають напилювати знизу, по всій ширині покрівлі, стежачи, щоб матеріал точно заповнював рівень обрешітки. Після цього піднімаються трохи вище і повторюють операцію до тих пір, поки вся поверхня даху не буде рівномірно покрита шаром пінополіуретану.
Застосовувані нашою компанією технології дозволяють укладати утеплювач майже точно за рівнем обрешітки. Але іноді він виступає над нею незначним горбком, і ці нерівності можуть негативно відбитися на якості фінішної обробки. Тому після полімеризації ППУ ми проводимо вирівнювання, зрізуючи виступаючі частини за допомогою спеціальних інструментів. Полімеризація утеплювача відбувається дуже швидко, тому робота з вирівнювання починається майже відразу після нанесення утеплення на дах. Наші замовники часто вже протягом дня отримують утеплену покрівлю та можуть приступати до завершальної обробці. На ППУ можна нанести фарбу, спеціальну плівку для захисту від УФ-променів або використовувати інші оздоблювальні матеріали. Утеплення даху необхідно. Наскільки воно буде ефективним, залежить не тільки від характеристик утеплювача, але і від правильності монтажу. Майстри компанії Sonart виконали вже більше сотні успішних проектів з утеплення на різних типах покрівлі та мають великий досвід роботи з пінополіуретаном. Замовити утеплення даху під ключ в нашій фірмі - значить, в короткі терміни отримати теплу і довговічну покрівлю, яка буде зберігати тепло і дозволить економити на опаленні кілька десятків років. Ми швидко очистимо поверхню покрівлі, зробимо розрахунки товщини шару і нанесемо утеплювач. Працюємо якісно, ​​а вартість наших послуг доступна всім.
Успех
Дякуємо за заявку!