01 ЕКОЛОГіЧНіСТЬ КОМПОНЕНТіВ
01 Швидке ЗАТВЕРДІННЯ
01 ТРИВАЛИЙ ТЕРМІН ЕКСПЛУАТАЦІЇ
01 ВИСОКА СТІЙКІСТЬ МАТЕРІАЛІВ
01 ДОДАТКОВИЙ ЗАХИСТ ВІД ВОЛОГИ, ПИЛУ ТА ШУМУ
Пенополиуретан
Основні властивості
пінополіуретану
які вигідно відрізняють його від інших утеплювачів фасадів та дозволяють заощадити до 50% на опаленні
 • БЕЗШОВНІСТЬ МАТЕРІАЛУ
 • ПОЖЕЖОБЕЗПЕЧНИЙ МАТЕРІАЛ
 • ЕКОЛОГІЧНІСТЬ СКЛАДУ
 • ВИСОКА АДГЕЗІЯ
 • МОНОЛІТНА СТРУКТУРА
 • Низька теплопровідність
Чим Sonart вигідно відрізняється
від БІЛЬШОСТІ компаній на ринку теплоізоляції фасадів?
Технологія нанесення на фасад по Євро стандарту
Більше сотні проектів, дозволили нам відточити майстерність нанесення ППУ на фасад за кращим стандартом. Використовуючи дану технологію ми збільшили термін експлуатації до 30%, без технічних помилок при напиленні фасаду. При цьому способі нанесення ППУ на фасад, поверхня виходить рівною без характерних хвиль і готова до нанесення фінішного покриття.
В 5разів швидше
Навіть фасад з великою площею можна утеплити всього лише за 2 дні. Швидке нанесення теплоізоляції на фасад дозволяє утеплювати до 500 м2/день.
Власне високотехнологічне обладнання
Ми працюємо тільки з перевіреним обладнанням яке зарекомендувало себе в усьому світі. Пропорційне змішання компонентів дозволяє гарантувати рівномірне нанесення ППУ на будь-яку поверхню фасаду.
Гарантія 20 років
Ми впевнені в якості матеріалів і виконуваних робіт.
Компоненти з Німеччини, Іспанії, Туреччини, України, Білорусі, Китаю.
Вибір виробника компонентів безпосередньо впливає на вартість, довговічність і гарантійний термін теплоізоляції фасаду. Ми є представниками таких брендів як: Huntsman, Busf, Synthesia, Derkim, WhiteCem, Хімтраст. Ми рекомендуємо - клієнт обирає!
Порівняйте характеристики
Напилюваний пінополіуретан вигідно відрізняється від всіх інших утеплювачів даху.
горючість
Укладання, стикування плит
Адгезія до основи
швидкість монтажу
Товщина шару з рівнозначними властивостями, мм
Екологічність
ППУ
Г2 - Г3
суцільний шар без стиків
висока
висока
50
є
ПІНОПОЛІСТЕРОЛ
Г2 - Г4
задовільна
відсутня
середня
70
немає
МІНЕРАЛЬНА ВАТА
Г2
суцільний без стиків
відсутня
висока
120
немає
ПІНОПЛАСТ
Г3 - Г5
добра
слабка
швидка
від 50 до 100 мл
є
ПІНОПЛАСТ
від Г1 до Г4
суцільний без стиків
відсутня
низька
150
немає
4 Вигоди від Sonart
які заощадять вам від 15 000 грн.
01
Екологічність
Пінополіуретан не токсичний, використовується в побутовій техніці, медичній промисловості і водосховищах питної води.
01
Шумоізоляція
Безшовна структура ППУ ідеально поглинає шум. Утеплення фасаду і даху захистить ваш будинок від зовнішніх шумів і зробить його затишним.
01
Гідроізоляція
Безшовна структура і висока щільність теплоізоляції пінополіуретаном 100% замінює стандартну гідроізоляцію, захищаючи від вологи
01
Посилення конструкції
Відмінно заповнює навіть дрібні порожнечі і швидко твердне. Завдяки цьому дає додаткову міцність конструкції на яку наноситься напилення.
За допомогою ППУ ми успішно ізолюємо будь-які поверхні
а вибір підрядника - 90% успіху при теплоізоляції фасаду.
Кровля і Мансарди
За 6 років ми встигли попрацювати
Фундамент
У порівнянні з конкурентами установки більш довговічні за виробництво установок.
Фасади будинків
За 6 років ми встигли попрацювати
Ангари
Ви плануєте освоїти технологію тепло і гідроізоляції.
Склади
У порівнянні з конкурентами установки більш довговічні за виробництво установок.
Овочесховища
Найбільшими промисловими об'єктами країни.
Гаражів
Ви плануєте освоїти технологію тепло і гідроізоляції.
Холодильні установки
холодильні установки За 6 років існування ми встигли попрацювати.
Хочете переконатися в якості
матеріалів?
Ми відправимо зразок Вам
Новая почта

Новою Поштою

Кровля и Мансарды
Кровля і Мансарди
За 6 років ми встигли попрацювати
Кровля и Мансарды
Фундамент
У порівнянні з конкурентами установки більш довговічні за виробництво установок.
Кровля и Мансарды
Фасади будинків
У порівнянні з конкурентами установки більш довговічні за виробництво установок.
Кровля и Мансарды
Ангари
За 6 років ми встигли попрацювати
Сучасні способи теплоізоляції будівель пропонують багато варіантів виконання роботи. Вони розрізняються по вживаному матеріалу, способу монтажу, ефективності і довговічності покриття. Найбільш сучасним і прогресивним з них є теплоізоляція фасадів пінополіуретаном.

Види ППУ для теплоізоляції фасадів

Ефективний спосіб утеплення житла - теплоізоляція фасаду напиленням пінополіуретану. Метод передбачає швидке виконання робіт. Матеріал виходить довговічним, з хорошими теплоізоляційними властивостями, здатний зберігати мікроклімат в приміщеннях будівлі без значних витрат на опалення або кондиціонування житла. ППУ - це полімерні речовини, які спінюються інертним газом. Таким чином забезпечується близько 90% порожнеч в готовій масі. Матеріал відрізняється за двома основними видами:
 1. Напівжорсткий - застосовується для утеплення дерев'яного житла. Щільний пористий матеріал захищає від перепадів температури і є хорошим звукоізолятором.
 2. Жорсткий - структура такого пінополіуретану закрита, щільна. Використовується для великих об'єктів, будівель з фасадами з бетону або цегли. На відміну від попереднього типу, володіє кращими гідроізоляційними властивостями, не вбирає вологу.
Обидва види пінополіуретанового покриття захищають від вологи і перепадів температур. Житло буде також ізольовано від шумів.

Переваги теплоізоляції фасадів пінополіуретаном

Плюси утеплювача з ППУ значні:
 • Утеплення фасаду пінополіуретаном сьогодні є найбільш ефективною теплоізоляцією. При правильному нанесенні, яке гарантує співпраця з нашою компанією, ППУ дає значення теплозахисту краще, ніж у повітря. Відсутність швів, монолітність і однорідність структури також значно підвищує теплоізоляційні властивості.
 • Напилення можна застосовувати для фасаду будь-якої форми.
 • Чудове зчеплення з будь-якою поверхнею, за винятком поліетилену. Видаляється тільки механічним шляхом.
 • Вологостійкість матеріалу додатково заощадить кошти. Не доведеться влаштовувати окрему гідроізоляцію, наприклад, для фундаменту, колодязя, підвалу.
 • 25 років - заявлений термін справної роботи пінополіуретанового утеплення. Після закінчення цього часу вуглекислий газ з ППУ поступово починає заміщатися повітрям. Характеристики трохи знижуються, але утеплення продовжує виконувати функції на високому рівні. Як правило, проблеми з-за неякісної суміші для утеплення проявляються в перший рік. Якщо претензії до пінополіуретану в цей термін відсутні - він не потривожить господаря будинку мінімум два десятка років.
 • Технологія забезпечує швидке виконання робіт по утепленню фасаду.
 • При своїх тепло- і гідроізоляційних властивостей, пінополіуретан володіє достатньою паропроникністю.
 • Матеріал пожежобезпечний - не підтримує горіння, навіть при тривалому впливі високих температур. При тлінні виділяє дим.
Замовляючи пінополіуретанове утеплення, слід врахувати, що послуга коштує дорожче, оскільки стоїть матеріал в 1,5 раз більше, ніж, наприклад, мінвата. Однак при детальному розрахунку суми, з урахуванням якості і довговічності аналогів, пінополіуретанове напилення виходить дешевше. Для якісного нанесення важлива кваліфікація майстра наявність і коштовного  устаткування. Такі послуги з гарантією якості робіт надають лише кілька організацій, серед яких наша компанія Sonart займає провідне місце. Напівжорсткий ППУ при тривалому знаходженні на сонці покривається вигорілим тонким шаром, під яким основний матеріал захищений від УФ-променів. Зазвичай поверх пінополіуретану виконують фасадну обробку.

Підготовка і напилення теплоізоляції фасадів з пінополіуретану

Незважаючи на хорошу адгезію, є необхідність в попередніх роботах з очищення стін фасаду, штукатурки. Наші грамотні майстри усунуть обсипаються частини бетону, фарби. Знежирення поверхні також обов'язково - це виключить виникнення холодних порожнин в структурі. Все, що має залишитися без напилення, покривають скотчем або плівкою. Підготовку утеплення покрівлі виконують одним з двох варіантів:
 • пінополіуретан заливається в суцільну конструкцію обрешітки;
 • матеріал напилюють у тимчасовий каркас-форму.
Утеплення будинку зовні передбачає подальшу декоративну обробку будівлі. Але пінополіуретан не повинен бути кріпильної основою - для закріплення елементів екстер'єру використовують ребра з дерев'яних дощок або металевих рейок.

Особливості напилення пінополіуретану

Єдині умови, яких необхідно дотримуватися при роботі, - температура вище + 10 ° C і суха поверхня для нанесення. Щодо температури також можна уточнити - можливий підігрів суміші, який дозволяє працювати взимку. Рідка суміш пінополіуретану заливається в спеціальний резервуар, з якого обладнання нагнітає під високим тиском матеріал до пістолета-розпилювача. Через невеликий проміжок часу після нанесення пінополіуретан заповнить всі тріщини, нерівності і щілини фасаду, утворюючи монолітну тверду структуру. Процес затвердіння принципово схожий з монтажною піною. Після закінчення робіт і затвердіння матеріалу майстер зрізає виступаючі частини пінополіуретану, що заважають облицюванні будівлі.

Порівняння пінополіуретану з іншими утеплювачами

Крім розглянутої вище, існують інші технології утеплення фасаду і внутрішньої частини будівель. Однак ППУ володіє вищими характеристиками при тій же товщині. Так, 1 см пінополіуретану замінює 5 см мінеральної вати або 30 см бетону. Від плит пінополістиролу така теплоізоляція вигідно відрізняється пожежобезпечностью - ППУ не горить при впливі тепла аж до + 500 ° C. Навіть масштабні проекти з утеплення котеджу займуть мало часу. Утеплення готується в два етапи: напилення і зрізка зайвого матеріалу. Крім того, за допомогою пінополіуретану можна утеплити опалення, захистивши труби з енергоносієм від витоку тепла. Це збільшить витрату матеріалу, але заощадить кошти на окремому утепленні системи опалення.

Де можна замовити утеплення пінополіуретаном

Наша компанія Sonart пропонує послуги з напилення пінополіуретану для фасаду будинку або інших конструкцій. Висококваліфіковані майстри проведуть роботу на професійному рівні. Ціна утеплення формується із загальної квадратури поверхні, висоти будівлі і товщини шару утеплювача. Вартість можна дізнатися у консультантів нашої компанії. Вони запропонують оптимальний варіант з урахуванням індивідуальних особливостей кожного проекту.
Успех
Дякуємо за заявку!