01 ЕКОЛОГІЧНІСТЬ КОМПОНЕНТІВ
01 ШВИДКЕ ЗАТВЕРДІННЯ
01 ТРИВАЛИЙ ТЕРМІН ЕКСПЛУАТАЦІЇ
01 ВИСОКА СТІЙКІСТЬ ПОЛІСЕЧОВИНИ
01 ЗАХИСТ ВІД ВОЛОГИ І ПИЛУ
Пенополиуретан
Основні властивості
полісечовини
які вигідно відрізняють її від інших гідробарьєрів кровлі і дозволяють збільшити срок експлуатації до 30 років.
 • ТЕРМО СТІЙКІСТЬ ВІД -60 ° С ДО + 270 ° С
 • ПОДОВЖЕННЯ ПРИ РОЗРИВІ НЕ МЕНШ 350%
 • Висока адгезія з будь-якими поверхнями
 • МОМЕНТАЛЬНЕ ЗАТВЕРДІННЯ
 • СТІЙКІСТЬ ДО УФ ВИПРОМІНЮВАННЯ
Чим Sonart вигідно відрізняється
від БІЛЬШОСТІ компаній на ринку гідроізоляції?
Технологія нанесення на кровлі по Євростандарту
Більше сотні проектів, дозволили нам відточити майстерність нанесення Полісечовинина кровлю за кращим стандартом. Використовуючи дану технологію ми збільшили термін експлуатації до 30%, без технічних помилок при напиленні на кровлю. При цьому способі нанесення Полісечовини, поверхня виходить рівною без характерних хвиль і готова до нанесення фінішного покриття.
В 5 разів швидше
Навіть дах з великою площею можна гідроізолювати всього лише за 2 дні. Швидке нанесення гідроізоляції дозволяє ізолювати до 500 м2 / день
Власне високотехнологічне обладнання
Ми працюємо тільки з перевіреним обладнанням яке зарекомендувало себе в усьому світі. Пропорційне змішання компонентів дозволяє гарантувати рівномірне нанесення Полісечовини на будь-яку поверхню даху.
Гарантія 20 років
Ми впевнені в якості матеріалів і виконуваних робіт.
Компоненти з Німеччини, Іспанії, Туреччини, України, Білорусі, Китаю.
Вибір виробника компонентів безпосередньо впливає на вартість, довговічність і гарантійний термін гідроізоляції кровлі. Ми є представниками таких брендів як: Huntsman, Busf, Synthesia, Derkim, WhiteCem, Химтраст. Ми рекомендуємо - клієнт обирає!
Порівняння технологій гідроізоляції
Особливість напилення полісечовини вигідно відрізняються від більшості традиційних технологій.
Стійкість до механічних пошкоджень
Стійкість до змін температури
Міцність стиків
Адгезія до основи
Швидкість монтажу
Вимоги до підготовки підстави
Паропроникність
Кольорова гама
Термін служби, років
Залежність вартості від складності поверхні
Матерiал
ПОЛІСЕЧОВИНА - НАПИЛЮЮЧІ СИСТЕМИ
висока
висока
стики відсутні
висока
висока
низькі
добра
широка
15
залежить незначно
Матерiал
ГІДРОІЗОЛЯЦІЙНІ МЕМБРАНИ ПВХ
висока
висока
добра
низька
середня
високі
добра
обмежена
10
значно зростає
Матерiал
РУБЕРОЙД
низька
низька
середня
середня
середня
середня
низька
відсутня
5
значно зростає
Матерiал
РІДКА ГУМА
добра
висока
немає стиків
дуже добра
висока
зачищена, висушена, при необхідності вирівняно та прогрунтовано
низька
обмежена
більше 10 років
залежить
За допомогою Полісечовини ми успішно ізолюємо будь-які приміщення
а вибір підрядника - 90% успіху при гідрлоізоляції даху.
Покрівля та Мансарди
За 6 років існування ми встигли попрацювати.
Фундамент
У порівнянні з конкурентами установки більш довговічні за виробництво установок.
Фасади будинків
За 6 років існування ми встигли попрацювати з найбільшими.
Ангари
Ви плануєте освоїти технологію тепло і гідроізоляції.
Склади
У порівнянні з конкурентами установки більш довговічні за виробництво установок.
Овочесховища
Найбільшими промисловими об'єктами країни.
Гаражів
Ви плануєте освоїти технологію тепло і гідроізоляції.
Холодильні установки
холодильні установки За 6 років існування ми встигли попрацювати.
Хочете переконатися в якості
матеріалів?
Ми відправимо зразок Вам
Новая почта

новою Поштою

Кровля и Мансарды
Покрівля та Мансарди
За 6 років існування ми встигли попрацювати.
Кровля и Мансарды
Фундамент
У порівнянні з конкурентами установки більш довговічні.
Кровля и Мансарды
Фасади будинків
У порівнянні з конкурентами установки більш довговічні за виробництво установок.
Кровля и Мансарды
Ангари
За 6 років існування ми встигли попрацювати.
Танення снігів і сильні зливи стають причиною того, що під стики покрівельного матеріалу потрапляє волога, викликаючи намокання перекриттів і їх пошкодження. Зазвичай таке трапляється, коли покрівлю міняли давно, і листи матеріалу трохи деформувалися або змістилися під тиском снігових мас, поривів вітру. Гідроізоляція даху, зроблена одночасно з укладанням покрівельного покриття, дозволить вам в майбутньому уникнути протікання. Компанія Sonart проводить гідроізоляційні роботи з використанням полісечовини - екологічно чистого полімеру, що забезпечує високий захист від проникнення вологи.

Навіщо потрібна гідроізоляція даху

Цей цілком логічне запитання задають користувачі, вирішуючи, чи потрібно платити за монтаж гідроізоляції, якщо сучасні покрівельні матеріали володіють хорошими захисними характеристиками. Щоб відповісти на питання, потрібно розглянути, що дає гідроізоляція даху:
 • Не дає волозі проникати під покрівельний матеріал через зазори і отвори для кріплень.
 • Запобігає утворенню конденсату під покрівлею. Таке нерідко трапляється на холодних горищах при різкому похолоданні на вулиці.
 • Зберігає властивості утеплювача. Характеристики утеплювального шару сильно знижуються при намоканні.
 • Забезпечує захист конструкції з дерев'яних балок. Вода яка потрапила на деревину створює сприятливі умови для розвитку грибка і цвілі і незабаром крокв потрібно дорогий ремонт.
Гідроізоляція даху необхідна, адже з її допомогою вдасться забезпечити збереження і довговічність покрівлі. Вибираючи гідроізоляційний матеріал, слід віддати перевагу тим, що наносяться за допомогою напилення на зовнішню частину покрівлі. Нанесення додаткового шару зовні забезпечує високий рівень гідроізоляції і додатково захищає покрівельні листи від агресивного впливу зовнішнього середовища. Наша компанія пропонує гідроізоляцію дахів полісечовиною. Сучасний матеріал володіє високими гідроізоляційними характеристиками і не порушує привабливий вигляд покрівлі.

Чому краще вибрати гідроізоляцію покрівлі полісечовиною

Компанія Sonart пропонує послуги гідроізоляції дахів за допомогою полісечовини під ключ. Застосування цього матеріалу дає ряд переваг:
 • Високий рівень гідроізоляції. Полісечовина після полімеризації утворює на поверхні даху тонку захисну плівку.
 • Високий рівень хімічної і механічної захисту. Матеріал стійкий до дії хімічних реактивів, не пошкоджується від ударів.
 • Екологічна безпека. У складі полісечовини немає розчинників і токсичних сполук.
 •  Пожежна безпека. Матеріал не горить.
Важлива особливість: зроблена за допомогою полісечовини гідроізоляція  не порушує привабливий вигляд даху. Тонка гідроізоляційна плівка зовні практично непомітна на поверхні покрівельного матеріалу.

Особливості нанесення полісечовини для гідроізоляції даху

Рідка сечовина наноситься тонким шаром на поверхню покрівлі за допомогою фарбопульта. Напилення дає рівномірний розподіл матеріалу по всій основі. Полімеризація відбувається протягом декількох секунд. Після застигання утворюється шар товщиною в кілька міліметрів, який зберігає свої гідроізоляційні властивості у великому температурному діапазоні. Полімерне покриття рівномірно розподіляється по будь-яких поверхнях, огортаючи місця кріплень, стиків, кутових з'єднань. В результаті вся поверхня даху рівномірно покрита непомітною, але дуже міцною плівкою. За допомогою полісечовини можна проводити роботи по установці гідроізоляції на нових дахах, матеріал буде корисний і при ремонті. Застосування рулонних гідроізоляційних матеріалів не створює міцний захист від вологи - при сильних опадах або таненні великої кількості снігу дахи протікають. Знімати покрівельні листи і повторно укладати рулонну гідроізоляцію, а потім знову робити монтаж зовнішнього покриття - трудомістка робота. Напилення полісечовини дозволяє в короткі терміни вирішити проблему. Монтаж матеріалу не віднімає багато часу, а нанесення можливо на будь-які види поверхонь - сечовина має високу адгезію. Перед початком ремонтних робіт потрібно провсти лише механічну очистку поверхонь від забруднень і слідів корозії (вони можуть спостерігатися на профнастилі і інших листах з металу), а потім зробити напилення. Полісечовина міцно зчіплюється з усіма видами основи і забезпечує високий рівень гідроізоляції. Ця особливість дозволяє використовувати її не тільки на дахах. Напилення забезпечує надійний захист від води для фундаменту, стін і підлоги.

Чому краще довіритися професіоналам

Робота з нанесення гідроізоляції на дах щодо нескладна, потрібно лише дотримуватися алгоритм дій
 • механічну очистку поверхонь;
 • провести напилення гідроізоляції, рівномірно розподіляючи склад за допомогою фарбопульта.
Полімеризація полісечовини відбудеться через кілька секунд. Ви отримаєте міцну, що не пропускає воду плівку. Наші майстри швидко і якісно очистять покрівлю, виконають рівномірне покриття полімером. У нас є професійний механічний і ручний інструмент з великим радіусом розпилення. Фахівці поступово обробляють рівні і складні ділянки, домагаючись рівномірного нанесення покриття і уникаючи напливів в місцях стиків і з'єднань плит. Зовнішній вигляд покрівлі залишиться естетичним, як раніше. Вартість послуги монтажу гідроізоляції під ключ у нас помірна, а якість робіт на рівні. Наші майстри мають великий досвід робіт в цій області і користуються професійними інструментами. Вони швидко очистять дах і виконають рівномірне нанесення полісечовини за допомогою промислового фарбопульта. Вартість розраховується індивідуально в залежності від обсягу роботи. Більш детальну консультацію з питань ви можете отримати у консультанта.  
Успех
Дякуємо за заявку!