01 ЕКОЛОГіЧНіСТЬ КОМПОНЕНТіВ
01 Швидке ЗАТВЕРДІННЯ
01 ТРИВАЛИЙ ТЕРМІН ЕКСПЛУАТАЦІЇ
01 ВИСОКА СТІЙКІСТЬ МАТЕРІАЛІВ
01 ДОДАТКОВИЙ ЗАХИСТ ВІД ВОЛОГИ, ПИЛУ ТА ШУМУ
Пенополиуретан
Основні властивості
пінополіуретану
які вигідно відрізняють його від інших утеплювачів перекриттів та дозволяють заощадити до 50% на опаленні
 • БЕЗШОВНІСТЬ МАТЕРІАЛУ
 • ПОЖЕЖОБЕЗПЕЧНИЙ МАТЕРІАЛ
 • ЕКОЛОГІЧНІСТЬ СКЛАДУ
 • ВИСОКА АДГЕЗІЯ
 • МОНОЛІТНА СТРУКТУРА
 • Низька теплопровідність
Чим Sonart вигідно відрізняється
від БІЛЬШОСТІ компаній на ринку теплоізоляції перекриттів?
Технологія нанесення на перекриття по Євро стандарту
Більше сотні проектів, дозволили нам відточити майстерність нанесення ППУ на перекриття за кращим стандартом. Використовуючи дану технологію ми збільшили термін експлуатації до 30%, без технічних помилок при напиленні перекриттів. При цьому способі нанесення ППУ на перекриття, поверхня виходить рівною без характерних хвиль і готова до нанесення фінішного покриття.
В 5разів швидше
Навіть великі перекриття можна утеплити всього лише за 2 дні. Швидке нанесення теплоізоляції на перекриття дозволяє утеплювати до 500 м2/день.
Власне високотехнологічне обладнання
Ми працюємо тільки з перевіреним обладнанням яке зарекомендувало себе в усьому світі. Пропорційне змішання компонентів дозволяє гарантувати рівномірне нанесення ППУ на будь-яку поверхню перекриття.
Гарантія 20 років
Ми впевнені в якості матеріалів і виконуваних робіт.
Компоненти з Німеччини, Іспанії, Туреччини, України, Білорусі, Китаю.
Вибір виробника компонентів безпосередньо впливає на вартість, довговічність і гарантійний термін теплоізоляції перекриття. Ми є представниками таких брендів як: Huntsman, Busf, Synthesia, Derkim, WhiteCem, Хімтраст. Ми рекомендуємо - клієнт обирає!
Порівняйте характеристики
Напилюваний пінополіуретан вигідно відрізняється від всіх інших утеплювачів перекриттів.
горючість
Укладання, стикування плит
Адгезія до основи
швидкість монтажу
Товщина шару з рівнозначними властивостями, мм
Екологічність
ППУ
Г2 - Г3
суцільний шар без стиків
висока
висока
50
є
ПІНОПОЛІСТЕРОЛ
Г2 - Г4
задовільна
відсутня
середня
70
немає
МІНЕРАЛЬНА ВАТА
Г2
суцільний без стиків
відсутня
висока
120
немає
ПІНОПЛАСТ
Г3 - Г5
добра
слабка
швидка
від 50 до 100 мл
є
ПІНОПЛАСТ
від Г1 до Г4
суцільний без стиків
відсутня
низька
150
немає
4 Вигоди від Sonart
які заощадять вам від 15 000 грн.
01
Екологічність
Пінополіуретан не токсичний, використовується в побутовій техніці, медичній промисловості і водосховищах питної води.
01
Шумоізоляція
Безшовна структура ППУ ідеально поглинає шум. Утеплення фасаду і даху захистить ваш будинок від зовнішніх шумів і зробить його затишним.
01
Гідроізоляція
Безшовна структура і висока щільність теплоізоляції пінополіуретаном 100% замінює стандартну гідроізоляцію, захищаючи від вологи
01
Посилення конструкції
Відмінно заповнює навіть дрібні порожнечі і швидко твердне. Завдяки цьому дає додаткову міцність конструкції на яку наноситься напилення.
За допомогою ППУ ми успішно ізолюємо будь-які поверхні
а вибір підрядника - 90% успіху при теплоізоляції перекриття.
Кровля і Мансарди
За 6 років ми встигли попрацювати
Фундамент
У порівнянні з конкурентами установки більш довговічні за виробництво установок.
Фасади будинків
За 6 років ми встигли попрацювати
Ангари
Ви плануєте освоїти технологію тепло і гідроізоляції.
Склади
У порівнянні з конкурентами установки більш довговічні за виробництво установок.
Овочесховища
Найбільшими промисловими об'єктами країни.
Гаражів
Ви плануєте освоїти технологію тепло і гідроізоляції.
Холодильні установки
холодильні установки За 6 років існування ми встигли попрацювати.
Хочете переконатися в якості
матеріалів?
Ми відправимо зразок Вам
Новая почта

Новою Поштою

Кровля и Мансарды
Кровля і Мансарди
За 6 років ми встигли попрацювати
Кровля и Мансарды
Фундамент
У порівнянні з конкурентами установки більш довговічні за виробництво установок.
Кровля и Мансарды
Фасади будинків
У порівнянні з конкурентами установки більш довговічні за виробництво установок.
Кровля и Мансарды
Ангари
За 6 років ми встигли попрацювати
Пінополіуретан - надійний і якісний матеріал для перекриттів всіх видів і будь-якого розташування. Підходить для залізобетонних, бетонних і дерев'яних конструкцій, монолітних плит, металевих лаг в житлових і нежитлових будинках. Ідеальний для теплоізоляції горищних приміщень, погребів, покрівлі, гаражів - всюди він розкриває свої позитивні якості.

Утеплення перекриттів на горищах

Теплоізоляція горищ пінополіуретаном здійснюється "по підлозі". Піноматеріал наноситься на чисту поверхню. При цьому в пароізоляції немає необхідності, так як ППУ не піддається впливу вологи. Також багато хто відразу утеплюють водопровідні труби, стояки (каналізаційні та вентиляційні), герметизують вхід в будівлю. Основні переваги - матеріал витримує постійне нагрівання, не пропускає вологу, що дозволяє забезпечувати захист нижніх поверхів при аварійному витіку. Якщо на горищі є інженерні комунікації, утеплювати горищні перекриття краще під стяжку. Пінополіуретан має гарну конструкційну міцність, завдяки чому витримує серйозні навантаження, які створюються за допомогою пересування людей по підлозі. Досить поверх ізолятора покласти дошки. Неважливо, які перекриття утеплюються, залізобетонні монолітні плити, балки з дерева або металу в каркасних і інших будинках, ППУ забезпечує:
 • Абсолютне заповнення щілин, герметизацію стиків, обволікання монтажних петель.
 • Збереження цілісності шару теплоізоляції.
 • Невеликий шар піни, як правило не більше 10 см. В той же час вага покриття - не більше 4-5 кг / м2, а значить теплоізоляційний матеріал утворює невелике навантаження на конструкцію будівлі.

Теплоізоляція металевих і бетонних балок

Напилюваний ППУ забезпечує ефективне утеплення. Головна особливість таких перекриттів - висока теплопровідність і схильність до корозії. Коли утеплюються міжповерхові перекриття на холодних балках, ізолюванню піддається і несуча конструкція, лаги. Якщо цього не зробити, на балках в холодну погоду буде утворюватися конденсат, і значно йти тепло.

Утеплення перекриттів над підвальними приміщеннями

Така теплоізоляція підпілля зазвичай робиться без обробки. Піна напилюється на чисті залізобетонні плити знизу. Пароізоляцію робити немає необхідності. Можна також відразу загерметизувати входи інженерних комунікацій, стояки, труби з холодною і гарячою водою.

Утеплення перекриттів над наскрізним проїздом

Виробляється з подальшою фінішною обробкою. Перш ніж нанести піну, споруджується конструкція, на яку прикріплюються оздоблювальні матеріали. Технологія нанесення ППУ має на увазі відсутність містків холоду, які можуть виникнути при монтажі інших утеплювачів.

Переваги пінополіуретану

ППУ - ідеальний варіант для утеплення перекриттів. Він щільно прилягає до поверхонь, не має швів, повітряних зазорів, що не намокає, не продувається, має невелику теплопровідність, вага, зберігає свою форму і теплофізичні характеристики протягом як мінімум 50 років. Стандартні теплоізоляційні матеріали у вигляді плит, рулонів або насипні варіанти вимагають додаткових вкладень. При ізоляції пінополіуретаном таких витрат не буде потрібно, не потрібно вкладатися в роботи зі зведення додаткових конструкцій, укладання пароізоляції, кріплень, розкриїв і інших маніпуляцій. Все це дозволяє домогтися утеплення в найкоротші терміни. Позитивними характеристиками є:
 • Пожежна безпека. ППУ - негорючий, вогнестійкий матеріал, витримує високі температури.
 • Захищеність від біологічної загрози. Матеріал не чіпають гризуни, що продовжує термін служби утеплювача.
 • Невисока теплопровідність.
 • Низьке водопоглинання.
 • Висока паронепроникність, причому, чим менше відкритих осередків, тим краще показники.
 • Відмінна морозостійкість.
 • Гарна адгезія з будь-якими будівельними матеріалами перекриттів (бетоном, металом, деревом, склом).
 • Захист металевих конструкцій від корозії.
 • Безшовність покриття, повна герметизація стиків і щілин.
 • Екологічність.
Ще одна перевага ППУ перед іншими утеплювачами - довговічність. Інші утеплювачі просідають, ущільнюються, через що розкриваються шви між плитами. Пінополіуретан створює монолітний шар, не кришиться, не стікає в процесі напилення, не осідає. При необхідності поверх нього можна покласти будь-який відповідний матеріал. З мінусів можна виділити деструкцію полімеру від сонячних променів, але при внутрішньому нанесенні цього фактора можна уникнути. ППУ має низьку стійкістю до мінеральних кислот і органічних розчинників. Також багато хто відзначає занадто високу ціну на утеплення даним ізолятором, але він окупає себе за 2-3 роки за рахунок збереження тепла в приміщенні, а значить менших витрат на опалення. Наша компанія виконує напилювану теплоізоляцію ППУ перекриттів, стояків, гаражів, мансард, складів і інших приміщень. На всі матеріали і роботи надається гарантія в 20 років. Перед початком робіт ми очищаємо перекриття від пилу, слідів масла, відшаровуються фарби, обсипаються ділянки. Металеві поверхні очищаємо від іржі, знежирюємо. Поверхні утеплюємо в кілька шарів. Для більшої економії нижній шар робимо з більш щільного ППУ. У роботах наші фахівці використовують пінополіуретан відомих світових брендів, високотехнологічне обладнання, що дозволяє домогтися максимально надійного покриття.
Успех
Дякуємо за заявку!