01 ЕКОЛОГіЧНіСТЬ КОМПОНЕНТіВ
01 Швидке ЗАТВЕРДІННЯ
01 ТРИВАЛИЙ ТЕРМІН ЕКСПЛУАТАЦІЇ
01 ВИСОКА СТІЙКІСТЬ МАТЕРІАЛІВ
01 ДОДАТКОВИЙ ЗАХИСТ ВІД ВОЛОГИ, ПИЛУ ТА ШУМУ
Пенополиуретан
Основні властивості
пінополіуретану
які вигідно відрізняють його від інших утеплювачів горищ та дозволяють заощадити до 50% на опаленні
 • БЕЗШОВНІСТЬ МАТЕРІАЛУ
 • ПОЖЕЖОБЕЗПЕЧНИЙ МАТЕРІАЛ
 • ЕКОЛОГІЧНІСТЬ СКЛАДУ
 • ВИСОКА АДГЕЗІЯ
 • МОНОЛІТНА СТРУКТУРА
 • Низька теплопровідність
Чим Sonart вигідно відрізняється
від БІЛЬШОСТІ компаній на ринку теплоізоляції горищ?
Технологія нанесення на горище по Євро стандарту
Більше сотні проектів, дозволили нам відточити майстерність нанесення ППУ на горище за кращим стандартом. Використовуючи дану технологію ми збільшили термін експлуатації до 30%, без технічних помилок при напиленні горищ. При цьому способі нанесення ППУ на горище, поверхня виходить рівною без характерних хвиль і готова до нанесення фінішного покриття.
В 5разів швидше
Навіть великі горища можна утеплити всього лише за 2 дні. Швидке нанесення теплоізоляції на горище дозволяє утеплювати до 500 м2/день.
Власне високотехнологічне обладнання
Ми працюємо тільки з перевіреним обладнанням яке зарекомендувало себе в усьому світі. Пропорційне змішання компонентів дозволяє гарантувати рівномірне нанесення ППУ на будь-яку поверхню горища.
Гарантія 20 років
Ми впевнені в якості матеріалів і виконуваних робіт.
Компоненти з Німеччини, Іспанії, Туреччини, України, Білорусі, Китаю.
Вибір виробника компонентів безпосередньо впливає на вартість, довговічність і гарантійний термін теплоізоляції горища. Ми є представниками таких брендів як: Huntsman, Busf, Synthesia, Derkim, WhiteCem, Хімтраст. Ми рекомендуємо - клієнт обирає!
Порівняйте характеристики
Напилюваний пінополіуретан вигідно відрізняється від всіх інших утеплювачів горищ.
горючість
Укладання, стикування плит
Адгезія до основи
швидкість монтажу
Товщина шару з рівнозначними властивостями, мм
Екологічність
ППУ
Г2 - Г3
суцільний шар без стиків
висока
висока
50
є
ПІНОПОЛІСТЕРОЛ
Г2 - Г4
задовільна
відсутня
середня
70
немає
МІНЕРАЛЬНА ВАТА
Г2
суцільний без стиків
відсутня
висока
120
немає
ПІНОПЛАСТ
Г3 - Г5
добра
слабка
швидка
від 50 до 100 мл
є
ПІНОПЛАСТ
від Г1 до Г4
суцільний без стиків
відсутня
низька
150
немає
4 Вигоди від Sonart
які заощадять вам від 15 000 грн.
01
Екологічність
Пінополіуретан не токсичний, використовується в побутовій техніці, медичній промисловості і водосховищах питної води.
01
Шумоізоляція
Безшовна структура ППУ ідеально поглинає шум. Утеплення фасаду і даху захистить ваш будинок від зовнішніх шумів і зробить його затишним.
01
Гідроізоляція
Безшовна структура і висока щільність теплоізоляції пінополіуретаном 100% замінює стандартну гідроізоляцію, захищаючи від вологи
01
Посилення конструкції
Відмінно заповнює навіть дрібні порожнечі і швидко твердне. Завдяки цьому дає додаткову міцність конструкції на яку наноситься напилення.
За допомогою ППУ ми успішно ізолюємо будь-які поверхні
а вибір підрядника - 90% успіху при теплоізоляції горищ.
Кровля і Мансарди
За 6 років ми встигли попрацювати
Фундамент
У порівнянні з конкурентами установки більш довговічні за виробництво установок.
Фасади будинків
За 6 років ми встигли попрацювати
Ангари
Ви плануєте освоїти технологію тепло і гідроізоляції.
Склади
У порівнянні з конкурентами установки більш довговічні за виробництво установок.
Овочесховища
Найбільшими промисловими об'єктами країни.
Гаражів
Ви плануєте освоїти технологію тепло і гідроізоляції.
Холодильні установки
холодильні установки За 6 років існування ми встигли попрацювати.
Хочете переконатися в якості
матеріалів?
Ми відправимо зразок Вам
Новая почта

Новою Поштою

Кровля и Мансарды
Кровля і Мансарди
За 6 років ми встигли попрацювати
Кровля и Мансарды
Фундамент
У порівнянні з конкурентами установки більш довговічні за виробництво установок.
Кровля и Мансарды
Фасади будинків
У порівнянні з конкурентами установки більш довговічні за виробництво установок.
Кровля и Мансарды
Ангари
За 6 років ми встигли попрацювати
Горище - це приміщення нагорі житлового будинку, яке займає лідируюче місце по втратах тепла. Якщо правильно його утеплити, можна зробити тепліше весь будинок і скоротити тепловтрати на 25-30%. Сучасні теплоізолюючі матеріали не тільки є захистом від холоду, але і відмінним шумоизолятором, завдяки чому в кімнатах буде тихіше. Найбільш популярним матеріалом для утеплення є пінополіуретан.

Переваги утеплення горища пінополіуретаном

Пінополіуретан (ППУ) - це звичайна монтажна піна, тільки при утепленні горища вона використовується у великих обсягах. Для мансарди вона є кращим рішенням завдяки таким характеристикам:
 • Відсутні шкідливі випари, тобто матеріал - екологічний і безпечний, на відміну від плит пінополістиролу і дешевої кам'яної вати.
 • Водонепроникність. Пінополіуретан не вбирає вологу і не пропускає пар. Немає необхідності робити на горищі гідро- і пароізоляцію.
 • Низька теплопровідність. На горищі постійно висока температура через нагрівання даху. Якщо матеріал має високу теплопровідність, на мансарді буде холодно. ППУ добре утримує тепло в будинку, тримається надійно і не промокає.
 • Пінополіуретан - безшовний, стійкий до впливу грибка, цвілі, не пошкоджується гризунами.
 • Тривалий період експлуатації (до 50 років і навіть вище), в той час як інші теплоізоляційні матеріали служать не більше 6 років.
 • Простий монтаж. Пінополіуретан можна наносити безпосередньо на стіни горища тонким шаром (5-8 см), причому неважливо, яка саме поверхня. Попередня грунтовка не потрібна. Інші утеплювачі у вигляді плит мають товщину в 10-15 см, через що значно втрачається площа горищного приміщення.
 • Негорючість. Зазвичай мансарда складається з безлічі дерев'яних елементів, тому, щоб її утеплити, потрібно вибирати саме негорючі матеріали. ППУ відноситься до класу горючості Г-2. Він не підтримує горіння.
 • Відносно невисока ціна. Сама вартість робіт здасться високою, але утеплення пінополіуретаном проводиться 1 раз за все життя і не потребує додаткових витрат. При цьому він окупить себе за 2-3 роки, за рахунок збереження тепла.
Також при утепленні пінополіуретаном відсутні містки холоду, стики, шви, щілини, що значно скорочує втрати тепла. Така теплоізоляція - легка, не створює додаткового навантаження на несучий каркас. Під час напилення обробляються всі важкодоступні простори навколо балок. ППУ надійно фіксується на похилих поверхнях.

Як наноситься пінополіуретанове покриття

Зовнішній монтаж здійснюється ще на етапі будівництва, тому робиться це рідко, тільки якщо дані роботи узгоджені в проекті. При цьому температура повітря не повинна бути нижче +10 градусів, через що такі роботи суттєво обмежуються сезонністю. Найбільш простий і прийнятний спосіб - нанесення внутрішньої теплоізоляції. Може здійснюватися в будь-який час року при температурних показниках мінімум в 5 градусів. При утепленні використовується спеціальне обладнання, яке подає піну під високим тиском. Якість теплоізоляції залежить не тільки від використовуваних матеріалів, але і від професіоналізму виконавців. Тому потрібно ретельно вибирати фірму, яка грамотно зробить всі роботи. Наша компанія займається утепленням мансард, будинків, гаражів, складів та інших приміщень вже не один рік. Ми маємо в своєму розпорядженні високотехнологічне обладнання, якісний пінополіуретан відомих брендів, професійні кадри, які виконують всю роботу під ключ в точно встановлені терміни.

Як проводиться утеплення

Ми пропонуємо кілька видів утеплювача з трьома рівнями жорсткості. Це потрібно обов'язково враховувати при виборі технології ще до початку монтажу. Він буває:
 • Класичний, при якому використовується пінополіуретан однієї жорсткості і наносять його в один шар.
 • Комплексний, коли спочатку напилюють утеплювач з високою жорсткістю, шаром в 3-5 см, а зверху більш м'який шар в 5-8 см.
Перед проведенням робіт горище звільняється від усього зайвого, оброблювані поверхні очищаються від пилу і старого покриття, обшивки, фарби. Закриваються всі стекла, так як якщо на них потрапить утеплювач і застигне, прибрати його майже неможливо. Далі наші майстри готують матеріал, обладнання. Необхідно 2 ємності: одна для води, друга для рідкого утеплювача, насос з компресором, розпилювач, шланги, спецодяг. Всі компоненти змішуються із суворим дотриманням всіх пропорцій і технологій. Піною заповнюється вся поверхня, підлога з бетону, проміжки між кроквами, важкодоступні області. Якщо необхідно, напилення відбувається в 2 і більше шарів. В результаті підлога і покрівля утворюють єдине ціле з утеплювачем. У вас влітку на горищі буде прохолодно, а взимку - тепло. Зверху можна закрити утеплювач будь-яким оздоблювальним покриттям, тим самим зробити з горищного приміщення кімнату відпочинку або навіть дитячу.

Скільки коштує утеплити горище ППУ

Вартість утеплення ППУ розраховується індивідуально, залежить від площі поверхні, що покривається. Відповідно, якщо утеплювати горище на невеликій дачі, ціна буде на порядок нижче, ніж при теплоізоляції великого котеджу. Також враховується рівень щільності матеріалу. Утеплення ППУ - це складна технологія, яку краще довірити професіоналам. Тільки в цьому випадку ви отримаєте якісне і довговічне покриття. Крім теплоізоляції горищ, ми займаємося утепленням трубопроводів, перекриттів, погребів та інших будівель і поверхонь. Ми гарантуємо якість матеріалів і всіх вироблених робіт, тому надаємо гарантію на пінополіуретанове напилення в 20 років.
Успех
Дякуємо за заявку!