01 ЕКОЛОГіЧНіСТЬ КОМПОНЕНТіВ
01 Швидке ЗАТВЕРДІННЯ
01 ТРИВАЛИЙ ТЕРМІН ЕКСПЛУАТАЦІЇ
01 ВИСОКА СТІЙКІСТЬ МАТЕРІАЛІВ
01 ДОДАТКОВИЙ ЗАХИСТ ВІД ВОЛОГИ, ПИЛУ ТА ШУМУ
Пенополиуретан
Основні властивості
пінополіуретану
які вигідно відрізняють його від інших утеплювачів цоколів та дозволяють заощадити до 50% на опаленні
 • БЕЗШОВНІСТЬ МАТЕРІАЛУ
 • ПОЖЕЖОБЕЗПЕЧНИЙ МАТЕРІАЛ
 • ЕКОЛОГІЧНІСТЬ СКЛАДУ
 • ВИСОКА АДГЕЗІЯ
 • МОНОЛІТНА СТРУКТУРА
 • Низька теплопровідність
Чим Sonart вигідно відрізняється
від БІЛЬШОСТІ компаній на ринку теплоізоляції цоколів?
Технологія нанесення на цоколь по Євро стандарту
Більше сотні проектів, дозволили нам відточити майстерність нанесення ППУ на цоколь за кращим стандартом. Використовуючи дану технологію ми збільшили термін експлуатації до 30%, без технічних помилок при напиленні цоколя. При цьому способі нанесення ППУ на цоколь, поверхня виходить рівною без характерних хвиль і готова до нанесення фінішного покриття.
В 5разів швидше
Навіть цоколь з великою площею можна утеплити всього лише за 2 дні. Швидке нанесення теплоізоляції на цоколь дозволяє утеплювати до 500 м2/день.
Власне високотехнологічне обладнання
Ми працюємо тільки з перевіреним обладнанням яке зарекомендувало себе в усьому світі. Пропорційне змішання компонентів дозволяє гарантувати рівномірне нанесення ППУ на будь-який цоколь.
Гарантія 20 років
Ми впевнені в якості матеріалів і виконуваних робіт.
Компоненти з Німеччини, Іспанії, Туреччини, України, Білорусі, Китаю.
Вибір виробника компонентів безпосередньо впливає на вартість, довговічність і гарантійний термін теплоізоляції цоколя. Ми є представниками таких брендів як: Huntsman, Busf, Synthesia, Derkim, WhiteCem, Хімтраст. Ми рекомендуємо - клієнт обирає!
Порівняйте характеристики
Напилюваний пінополіуретан вигідно відрізняється від всіх інших утеплювачів цоколя.
горючість
Укладання, стикування плит
Адгезія до основи
швидкість монтажу
Товщина шару з рівнозначними властивостями, мм
Екологічність
ППУ
Г2 - Г3
суцільний шар без стиків
висока
висока
50
є
ПІНОПОЛІСТЕРОЛ
Г2 - Г4
задовільна
відсутня
середня
70
немає
МІНЕРАЛЬНА ВАТА
Г2
суцільний без стиків
відсутня
висока
120
немає
ПІНОПЛАСТ
Г3 - Г5
добра
слабка
швидка
від 50 до 100 мл
є
ПІНОПЛАСТ
від Г1 до Г4
суцільний без стиків
відсутня
низька
150
немає
4 Вигоди від Sonart
які заощадять вам від 15 000 грн.
01
Екологічність
Пінополіуретан не токсичний, використовується в побутовій техніці, медичній промисловості і водосховищах питної води.
01
Шумоізоляція
Безшовна структура ППУ ідеально поглинає шум. Утеплення фасаду і даху захистить ваш будинок від зовнішніх шумів і зробить його затишним.
01
Гідроізоляція
Безшовна структура і висока щільність теплоізоляції пінополіуретаном 100% замінює стандартну гідроізоляцію, захищаючи від вологи
01
Посилення конструкції
Відмінно заповнює навіть дрібні порожнечі і швидко твердне. Завдяки цьому дає додаткову міцність конструкції на яку наноситься напилення.
За допомогою ППУ ми успішно ізолюємо будь-які приміщення
а вибір підрядника - 90% успіху при теплоізоляції цоколя.
Кровля і Мансарди
За 6 років ми встигли попрацювати
Фундамент
У порівнянні з конкурентами установки більш довговічні за виробництво установок.
Фасади будинків
За 6 років ми встигли попрацювати
Ангари
Ви плануєте освоїти технологію тепло і гідроізоляції.
Склади
У порівнянні з конкурентами установки більш довговічні за виробництво установок.
Овочесховища
Найбільшими промисловими об'єктами країни.
Гаражів
Ви плануєте освоїти технологію тепло і гідроізоляції.
Холодильні установки
холодильні установки За 6 років існування ми встигли попрацювати.
Хочете переконатися в якості
матеріалів?
Ми відправимо зразок Вам
Новая почта

Новою Поштою

Кровля и Мансарды
Кровля і Мансарди
За 6 років ми встигли попрацювати
Кровля и Мансарды
Фундамент
У порівнянні з конкурентами установки більш довговічні за виробництво установок.
Кровля и Мансарды
Фасади будинків
У порівнянні з конкурентами установки більш довговічні за виробництво установок.
Кровля и Мансарды
Ангари
За 6 років ми встигли попрацювати
Цоколь нерідко сприймається як одна з найбільш вразливих частин житла, оскільки він постійно піддається підвищеній вологості і чималим навантаженням у вигляді ваги стін. Під самим поняттям «цоколь» розуміють продовження фундаменту, що піднімається над рівнем землі який переходить в зовнішні стіни будівлі. Іншими словами, цоколь - це сполучна частина фундаменту і стін будинку. Він служить для захисту житла від проникнення холоду та вологи, а також сприймається як декоративний елемент, оскільки без нього споруда виглядає дещо неповноцінною. З теоретичної точки зору утеплення цоколя може бути як внутрішнім, так і зовнішнім. Вибираючи перший варіант, власнику житла вдасться досягти необхідної теплоізоляції, але між утеплювачем і стіною, швидше за все, буде накопичуватися конденсат, який негативно позначиться на якості цоколя. В результаті можуть з'явитися мікротріщини, деформації та інші моменти, які проявляються в результаті промерзання і намокання. Віддаючи перевагу другому варіанту, можна вдало захистити житлове приміщення і сам цоколь від холоду і вологи.

У яких випадках необхідно встановлювати теплоізоляційний матеріал для цоколя, а в яких ні?

Проведення теплоізоляційних робіт є невід'ємною частиною для людини, що володіє приватним будинком, в якому він і його сім'я проживають на постійній основі. Залишати цоколь без утеплення можна тільки в тому випадку, якщо споруда використовується лише в літній період. Монтаж додаткових утеплених шарів при наявності в будинку чинного підвалу, гаража, бойлерної або інших господарських приміщень. Якщо на вікнах з'являється конденсат і існує ризик поширення грибка, утеплення може стати дієвим рішенням проблеми. Близьке розташування грунтових вод до площини підстави житла також є причиною обов'язкового проведення зазначених монтажних робіт. Промерзання фундаменту в холодну пору року є сигналом про те, що потрібно вживати відповідних заходів.

Характеристики ідеального утеплювача

Якісний матеріал повинен володіти:
 • низькими показниками теплопровідності;
 • мінімальним водопоглинанням, адже вода, в разі накопичення під час морозів, перетвориться на лід, збільшиться в об'ємі і може стати причиною руйнування структури неякісного матеріалу;
 • міцністю на стиск;
 • температурною витривалістю і швидкою адаптацією до створених умов;
 • нейтральністю в плані впливу агресивних середовищ;
 • стійкістю до пошкодження гризунами.
Незважаючи на великий вибір популярних сьогодні матеріалів, далеко не всі на 100% відповідають вищеописаним вимогам, тому багато фахівців в даній області сьогодні звертають увагу на гідну новинку під назвою пінополіуретан.

Які матеріали найчастіше використовуються для утеплення цоколя?

Для цих цілей нерідко пускають в хід пінопласт, який має або слабку, або відсутню адгезію до основи. Монтаж в такому випадку займає чимало часу, та й екологічність продукту під великим питанням. Пінополістирол також користується чималим попитом. Товщина шару може досягати 70 мм, а швидкість монтажу досить середня. Мінеральна вата укладається дуже просто і без стиків, але адгезія до основи повністю відсутня. Неспроста особливим попитом користується вищезгаданий пінополіуретан, адже він вважається одним з найбільш зручних, практичних і довговічних варіантів для утеплення. Продукт має наступні переваги:
 • надзвичайно низькі показники теплопровідності, через що матеріал прославився прекрасною теплоізоляцією;
 • мала щільність, що сприятливо відбивається на не великій вазі і не підвищує рівень навантаження на всю конструкцію;
 • сумісність з матеріалами практично будь-якого плану;
 • відмінну адгезію, адже пінополіуретан добре зчіплюється з поверхнею і заповнює майже всі нерівності і щілини;
 • еластичність, оскільки навіть в разі деформації дерев'яної споруди через часу або температурних перепадів, матеріал не потріскається, не деформується і буде продовжувати повноцінно виконувати свої прямі обов'язки;
 • вогнестійкість, причому утеплювач може спалахнути тільки при безпосередньому контакті з джерелом пожежі. Матеріал не тліє, не підтримує горіння, а також не виділяє шкідливі для організму речовини;
 • екологічністю, оскільки даний варіант підходить для використання як всередині, так і зовні зрубу. Полімеризація відбувається протягом 2-3 секунд, стаючи цілком безпечною;
 • матеріал не сприяє формуванню і розмноженню цвілі, не дивується грибком, не цікавить гризунів і не гниє;
 • після висихання з'являється міцне покриття безшовного типу, на якому не побачити тріщин або щілин, через які буде проходити холод (навіть після механічного впливу);
 • тривалий терміном експлуатації, оскільки виробники супроводжують продукти 30-ти річною гарантією.
Прийнявши рішення використовувати утеплювач для цоколя зовні, рекомендується відразу ж після монтажу закрити пінополіуретан оздоблювальним матеріалом. Оскільки для нанесення речовини потрібно спеціалізоване обладнання та професійні робітники, рекомендується звернутися до фахівців нашої компанії Sonart, які володіють необхідними знаннями та сучасною технічною підтримкою. Головною перевагою матеріалу є те, що виконати всі роботи можна без нарізки і без необхідності підгонки утеплювача за розмірами. Пінополіуретан не пропускає вологу, тому при його використанні не потрібно застосовувати жодні додаткові гідроізоляційні речовини. Роботи виконуються дуже швидко і якісно, ​​оскільки напилення ППУ твердне дуже оперативно і повністю повторює всі особливості конструкції, тобто утеплювальної поверхні. Варто відзначити, що утеплювач підходить для нанесення на камінь, бетон, глину, цеглу і навіть дерево. Крім захисту від тепловтрат, продукт зміцнює саму конструкцію.

Що потрібно для повноцінного утеплення?

Щоб такий матеріал сповна розкрив свій потенціал, необхідно провести правильний підбір пропорцій і компонентів. Якщо виконати все грамотно, в результаті вдасться отримати необхідний рівень жорсткості матеріалу. Пінополіуретан дозволяється напилювати двома-трьома шарами (щоб досягти потрібної товщини). Поспішати в цій справі не можна, оскільки після нанесення кожного шару слід почекати близько хвилини і переконатися в повноцінному висиханні складу. Після успішного проведення і завершення всіх робіт, власник будинку напевно відчує значне підвищення комфортабельності в приміщеннях і помітить зниження витрат коштів на оплату комунальних послуг. Щоб отримати повноцінну консультацію і відповіді на свої питання, рекомендується звернутися до фахівців компанії. Кожен бажаючий може зателефонувати в фізичний офіс або ж надати свою інформацію для зв'язку і відправити заявку. У разі необхідності співробітники компанії не тільки розкажуть про краще рішенні для теплоізоляції цоколя, але і нададуть зразок матеріалу для ознайомлення і прийняття остаточного рішення.
Успех
Дякуємо за заявку!