01 ЕКОЛОГіЧНіСТЬ КОМПОНЕНТіВ
01 Швидке ЗАТВЕРДІННЯ
01 ТРИВАЛИЙ ТЕРМІН ЕКСПЛУАТАЦІЇ
01 ВИСОКА СТІЙКІСТЬ МАТЕРІАЛІВ
01 ДОДАТКОВИЙ ЗАХИСТ ВІД ВОЛОГИ, ПИЛУ ТА ШУМУ
Пенополиуретан
Основні властивості
пінополіуретану
які вигідно відрізняють його від інших утеплювачів стін та дозволяють заощадити до 50% на опаленні
 • БЕЗШОВНІСТЬ МАТЕРІАЛУ
 • ПОЖЕЖОБЕЗПЕЧНИЙ МАТЕРІАЛ
 • ЕКОЛОГІЧНІСТЬ СКЛАДУ
 • ВИСОКА АДГЕЗІЯ
 • МОНОЛІТНА СТРУКТУРА
 • Низька теплопровідність
Чим Sonart вигідно відрізняється
від БІЛЬШОСТІ компаній на ринку теплоізоляції стін?
Технологія нанесення на стіни по Євро стандарту
Більше сотні проектів, дозволили нам відточити майстерність нанесення ППУ на стіни за кращим стандартом. Використовуючи дану технологію ми збільшили термін експлуатації до 30%, без технічних помилок при напиленні стін. При цьому способі нанесення ППУ на стіну, поверхня виходить рівною без характерних хвиль і готова до нанесення фінішного покриття.
В 5разів швидше
Навіть стіни з великою площею можна утеплити всього лише за 2 дні. Швидке нанесення теплоізоляції на стіни дозволяє утеплювати до 500 м2/день.
Власне високотехнологічне обладнання
Ми працюємо тільки з перевіреним обладнанням яке зарекомендувало себе в усьому світі. Пропорційне змішання компонентів дозволяє гарантувати рівномірне нанесення ППУ на будь-яку поверхню стін.
Гарантія 20 років
Ми впевнені в якості матеріалів і виконуваних робіт.
Компоненти з Німеччини, Іспанії, Туреччини, України, Білорусі, Китаю.
Вибір виробника компонентів безпосередньо впливає на вартість, довговічність і гарантійний термін теплоізоляції стін. Ми є представниками таких брендів як: Huntsman, Busf, Synthesia, Derkim, WhiteCem, Хімтраст. Ми рекомендуємо - клієнт обирає!
Порівняйте характеристики
Напилюваний пінополіуретан вигідно відрізняється від всіх інших утеплювачів стін.
горючість
Укладання, стикування плит
Адгезія до основи
швидкість монтажу
Товщина шару з рівнозначними властивостями, мм
Екологічність
ППУ
Г2 - Г3
суцільний шар без стиків
висока
висока
50
є
ПІНОПОЛІСТЕРОЛ
Г2 - Г4
задовільна
відсутня
середня
70
немає
МІНЕРАЛЬНА ВАТА
Г2
суцільний без стиків
відсутня
висока
120
немає
ПІНОПЛАСТ
Г3 - Г5
добра
слабка
швидка
від 50 до 100 мл
є
ПІНОПЛАСТ
від Г1 до Г4
суцільний без стиків
відсутня
низька
150
немає
4 Вигоди від Sonart
які заощадять вам від 15 000 грн.
01
Екологічність
Пінополіуретан не токсичний, використовується в побутовій техніці, медичній промисловості і водосховищах питної води.
01
Шумоізоляція
Безшовна структура ППУ ідеально поглинає шум. Утеплення фасаду і даху захистить ваш будинок від зовнішніх шумів і зробить його затишним.
01
Гідроізоляція
Безшовна структура і висока щільність теплоізоляції пінополіуретаном 100% замінює стандартну гідроізоляцію, захищаючи від вологи
01
Посилення конструкції
Відмінно заповнює навіть дрібні порожнечі і швидко твердне. Завдяки цьому дає додаткову міцність конструкції на яку наноситься напилення.
За допомогою ППУ ми успішно ізолюємо будь-які поверхні
а вибір підрядника - 90% успіху при теплоізоляції стін.
Кровля і Мансарди
За 6 років ми встигли попрацювати
Фундамент
У порівнянні з конкурентами установки більш довговічні за виробництво установок.
Фасади будинків
За 6 років ми встигли попрацювати
Ангари
Ви плануєте освоїти технологію тепло і гідроізоляції.
Склади
У порівнянні з конкурентами установки більш довговічні за виробництво установок.
Овочесховища
Найбільшими промисловими об'єктами країни.
Гаражів
Ви плануєте освоїти технологію тепло і гідроізоляції.
Холодильні установки
холодильні установки За 6 років існування ми встигли попрацювати.
Хочете переконатися в якості
матеріалів?
Ми відправимо зразок Вам
Новая почта

Новою Поштою

Кровля и Мансарды
Кровля і Мансарди
За 6 років ми встигли попрацювати
Кровля и Мансарды
Фундамент
У порівнянні з конкурентами установки більш довговічні за виробництво установок.
Кровля и Мансарды
Фасади будинків
У порівнянні з конкурентами установки більш довговічні за виробництво установок.
Кровля и Мансарды
Ангари
За 6 років ми встигли попрацювати
З приводу необхідності утеплення стін ні у кого сумнівів не виникає. Адже якісна теплоізоляція зберігає тепло і знижує витрати на опалення, запобігає утворенню конденсату, викликаного перепадами температур. На ринку представлено багато різних утеплювачів, і дуже важливо вибирати матеріал з високими теплоізоляційними властивостями. Наша компанія Sonart проводить теплоізоляцію стін пінополіуретаном. ППУ з'явився на ринку відносно недавно, але вже встиг завоювати популярність завдяки своїм унікальним характеристикам.

Як проводиться теплоізоляція стін пінополіуретаном

ППУ можна наносити на фасад або використовувати для внутрішньої обробки стін. Зовнішнє утеплення стін дозволяє «огорнути» будівлю міцної монолітної плівкою без швів і стиків, забезпечуючи надійну теплоізоляцію. Пінополіуретан стійкий до дії хімічних реагентів і здатний витримати перепади температур, проте руйнується під дією ультрафіолету. Щоб захистити матеріал, необхідно відразу після утеплення стін виконати фінішну обробку. Внутрішнє утеплення має важливу перевагу - монтаж пінополіуретану можна проводити в будь-який час, якщо у відремонтованому приміщенні плюсова температура. Однак при розробці проекту потрібно враховувати, що при теплоізоляції всередині приміщення зміщується точка роси. До того ж товщина шару ППУ зменшує внутрішній простір. Яким по товщині повинно бути утеплення стін, ми розраховуємо в програмі, куди вводимо дані про клімат і теплопровідності всіх матеріалів, з яких складаються стіни. Утеплення стін пінополіуретаном зсередини і зовні майстри нашої компанії проводять за схожою схемою:
 1. Очищення поверхонь. Потрібно видалити стару фарбу, що обсипається штукатурку, різні плями. Все, що тримається погано, повинно бути вилучено, інакше знизиться адгезія пінополіуретану з основою, і теплоізоляція буде триматися міцно
 2. Закладення великих пошкоджень. Дрібні тріщини і вибоїни на стінах в корекції не потребують: ППУ заповнить всі нерівності і зміцнить стіну. Якщо пошкодження великі, то краще перед нанесенням утеплення закрити їх цементним розчином або штукатуркою.
 3. Установка обрешітки. Її роблять з дерев'яних брусків або металевого профілю. Решетування є своєрідним рівнем, що дозволяє створити рівномірне утеплення стін з однаковою товщиною слоя.
 4. Нанесення пінополіуретану. Утеплювач починають напилювати від підлоги, поступово піднімаючись до стелі
 5. Вирівнювання поверхонь. Виступаючі за обрешітку частини застиглого ППУ зрізають.
Після вирівнювання можна переходити до заключної обробці. На пінополіуретан допускається монтувати майже всі види оздоблювальних матеріалів.

Плюси теплоізоляції стін пінополіуретаном

На сьогодні утеплення стін пінополіуретаном є одним з найбільш ефективних методів теплоізоляції. Використання ППУ забезпечує:
 • Гарне збереження тепла. Утеплювач не має швів і стиків, а значить, немає містків холоду.
 • Звукоізоляцію. Піниста структура ППУ відмінно гасить звуки.
 • Гідроізоляцію. Утеплювач не пропускає вологу, тому при його установці немає необхідності укладати гідроізоляційний шар.
 • Можливість нанесення на будь-які матеріали (цегла, бетон, дерево, камінь).
 • Відсутність цвілі і грибків. Синтетична основа матеріалу не створює сприятливого середовища для розмноження грибкових спор.
 • Екологічність. Синтетична основа ППУ екологічно інертна, і її можна використовувати в холодильних і інших установках, де зберігається питна вода і харчові продукти.
 • Створення комфортного мікроклімату в приміщеннях. Пінополіуретан має теплову інертність, тому створене з нього утеплення стін взимку збереже тепло, а влітку довше утримає прохолоду в приміщеннях.
Наша компанія працює за європейськими технологіями. Сучасне обладнання та робота за міжнародними стандартами дозволяє нам підвищити термін експлуатації утеплювача ППУ на 30%. Ми працюємо швидко і можемо провести утеплення стін на площі до 500 м2 за добу. При цьому якість напилення буде високою: Пінополіуретан лягає рівним шаром, практично не вимагає додаткового вирівнювання перед фінішною обробкою. Завдяки використанню нових технологій навіть у великому складському комплексі або великому виробничому цеху ми готові виконати утеплення стін всього лише за два дні, а іноді і швидше. Пінополіуретан випускають різні виробники, але майстри компанії Sonart використовують тільки якісні утеплювачі відомих брендів з Іспанії, Китаю, Німеччини, Туреччини, України та Білорусі. У нас ви можете вибрати ППУ від перевіреного виробника. Наші фахівці вже завершили більше сотні різних проектів і мають великий досвід робіт з нанесення пінополіуретану. Замовте утеплення стін під ключ, і ви отримаєте якісну теплоізоляцію, яка десятиліттями буде зберігати тепло у вашому домі. У нас лояльні розцінки і висока якість робіт.
Успех
Дякуємо за заявку!