01 ШВИДКІСТЬ ФАРБУВАННЯ В РАЗИ ШВИДШЕ
01 БЕЗ НАШАРУВАННЯ ШАРІВ
01 ЕКОНОМІЯ МАТЕРІАЛУ
За допомоги безповітряного фарбування ви легко впораетеся з такими об'єктами як:
Фарбування Фасадів
Фарбування Ангарів
Фарбування Металоконструкцій
Фарбування офісних приміщень
Фарбування Кімнат
Фарбування Заборів
Фарбування Складів
Фарбування окремих виробів
Потрібне фарбування?
Залиште заявку і ми зв'яжемося з Вами.
Фарбування поверхонь без використання повітря як розпилювач вважається найкращим методом фарбування в плані економії та ефективності. Наша компанія Sonart пропонує послугу безповітряного фарбування різних за складністю конструкцій.

Принциповий пристрій безповітряного фарбування

Як видно з назви методу, це спосіб фарбування, при якому дроблення фарби на краплі відбувається без участі стисненого повітря. Заснований спосіб на високому тиску, якому піддається фарбувальний матеріал. Він подається за допомогою нагнітання потужним насосом в спеціальне сопло, яке виконує нанесення фарби на поверхню. Завдяки дуже вузькому вихідному отвору рідкий матеріал дробиться на мікроскопічні краплі. Безповітряне фарбування часто використовується на великих промислових об'єктах. Метод передбачає нанесення різних видів фарби і грунтувальних рідин. Обробляти можна дерев'яні, металеві, бетонні поверхні, стіни і стеля інтер'єру житлових приміщень.

Способи нанесення фарби

Фарбування безповітряним методом поділяється на групи за типом сопла на пістолеті:
 • Стандартне фарбування - дозволяє виконати великий обсяг роботи в короткі терміни.
 • Фарбування «віяловим» соплом - фарба лягає рівним шаром. Поверхня при такому фарбуванні виходить ідеально рівною, глянцевою.
 • Текстуроване фарбування - крім попередніх двох, є можливість замовлення фігурних насадок, які пропонують розпорошення у вигляді ліній, точок, зірок і т. д. Таким варіантом фарбування можна реалізувати дизайнерські рішення.
Однак всі три способи фарбування вимагають досвіду роботи, який мають фахівці нашої компанії Sonart. Фарбування приміщень під ключ безповітряним методом позбавить вас від багатьох проблем і необхідності кропіткої роботи з пензлем і валиками.

Як відбувається процес безповітряного фарбування

Для нанесення фарби безповітряним методом застосовується дороге устаткування. Воно складається з компресора, розпилюючого пістолета і трубок високого тиску, за якими харчується система фарбування. Іноді застосовуються пластикові агрегати, проте металеві свідчать про якість послуг і серйозне ставлення фірми до справи. Чисте гладке покриття після безповітряного фарбування досягається фільтрами в апараті, правильним вибором розпилювального сопла і майстерністю працівника. Крім лакофарбових матеріалів, цим обладнанням можна розпорошувати:
 • грунтовки;
 • будівельні суміші;
 • емульсії і т. д.
Для таких цілей наші майстри мають в запасі комплект наконечників для розпилення. Це економить час і фінанси замовника, так як один і той же апарат може провести весь цикл лакофарбових робіт - від грунтування поверхні до фінального шару. До початку роботи майстер повинен перевірити цілісність і справність обладнання. Під час увімкнення пристрою фарба проганяється через систему до отримання однорідної без повітряної маси, на це йде близько 1-2 хвилин. Операція виконується при знятому соплі. Після цього етапу майстер надягає на пістолет необхідне для поточної суміші сопло і починає роботу. Перед фарбуванням поверхня, як і при будь-якому фарбуванні, повинна бути очищена і знежирена. Температура залежить від умов лакофарбового матеріалу, що наноситься. Хороший спеціаліст враховує всі аспекти при роботі:
 • Щільність лакофарбового матеріалу, під яку підбирається відповідне сопло.
 • Тиск подачі фарби.
 • Черговість нанесення кожного шару з правильним паралельним розпиленням.
 • Проміжки часу між шарами фарби для кращого зчеплення і стійкості покриття.

Як правильно виконується безповітряному фарбування

Металева або дерев'яна поверхня повинна бути очищена від бруду. Якщо виконується безповітряне фарбування поверхонь стін і стелі інтер'єру в приміщенні або фасаду зовні, попередньо потрібно закрити нерівності і відколи в штукатурному покритті. До початку безповітряного фарбування слід звільнити приміщення від меблів, предметів інтер'єру. Майстри закриють вікна і двері плівкою і монтажним скотчем. Наші працівники мають відповідне спорядження для захисту очей, органів дихання та шкіри. У закритих приміщеннях передбачається вентиляція. При використанні горючих лакофарбових матеріалів обов'язково заземлення металевих частин обладнання.

Переваги безповітряного методу фарбування

До позитивних сторін механізованого або автоматизованого фарбування цим способом відносять:
 • Значне зниження витрат фарби і ціни робіт в цілому, так як вона не витрачається на «туманоутворення», як при повітряному методі розпилення.
 • Відсутність необхідності розведення фарб розчинниками.
 • Завдяки найдрібнішому розміру часток фарби досить нанесення всього одного шару - пропущених ділянок не залишається. Це економить матеріал і, відповідно, фінансові витрати.
 • Для безповітряної технології фарбування не потрібна посилена вентиляція - особливої ​​уваги потребує тільки видалення шкідливих парів розчинників.
 • Висока продуктивність праці, особливо на великих об'єктах.
 • Значна механізація і швидкість виконання робіт, так як за один прохід можна наносити товстий шар покриття.
 • У порівнянні з повітряним методом безповітряне фарбування не забруднює повітря в приміщенні, в тому числі в промисловому цеху, виключаючи необхідність дорогої потужної вентиляції.
 • Потік фарби при безповітряному методі чіткий, без утворення «факела», як у пневматичних фарбопультів.
 • Естетичний і якісний результат - при нанесенні безповітряним способом, на відміну від валика або кисті, шари не накладаються один на одного. Тому ділянки нашарування відсутні, фарба лежить рівномірним шаром.
При огляді об'єкта наші майстри звертають увагу клієнта на те, що поверхні зі складним рельєфом краще не фарбувати безповітряним методом - можливі підтікання. Метод забарвлення вимогливий до рівня майстерності працівника. Повинні враховуватися сопло, тиск, відстань до поверхні і т. д.

Області застосування методу

Безповітряне фарбування найбільш поширене на великих виробництвах, де вироби мають правильну геометричну форму, без складних поверхонь. Також використовується на об'єктах будівництва, де потрібно фарбування великих обсягів площ стін і стель. Наше будівельне підприємство Sonart володіє професійним обладнанням та штатом працівників. Ми готові якісно пофарбувати будь-які поверхні на ваше замовлення - фасади й інтер'єри будинків, огорожі, інші споруди за доступною ціною.

Де можна замовити безповітряне фарбування

Наша компанія Sonart має значний досвід у виробництві безповітряного фарбування. Ми маємо штат кваліфікованих працівників, які виконують роботи будь-якої складності в установлені терміни. По квадратурі, типу лакофарбового матеріалу і необхідній товщині шару, можна дізнатися попередню вартість проекту. Для отримання консультації ви можете звернутися до наших фахівців, які індивідуально розглянуть кожен проект і нададуть найкращий варіант послуг.
Успех
Дякуємо за заявку!