01 ЕКОЛОГіЧНіСТЬ КОМПОНЕНТіВ
01 Швидке ЗАТВЕРДІННЯ
01 ТРИВАЛИЙ ТЕРМІН ЕКСПЛУАТАЦІЇ
01 ВИСОКА СТІЙКІСТЬ МАТЕРІАЛІВ
01 ДОДАТКОВИЙ ЗАХИСТ ВІД ВОЛОГИ, ПИЛУ ТА ШУМУ
Пенополиуретан
Основні властивості
пінополіуретану
які вигідно відрізняють його від інших утеплювачів під сайдинг та дозволяють заощадити до 50% на опаленні
 • БЕЗШОВНІСТЬ МАТЕРІАЛУ
 • ПОЖЕЖОБЕЗПЕЧНИЙ МАТЕРІАЛ
 • ЕКОЛОГІЧНІСТЬ СКЛАДУ
 • ВИСОКА АДГЕЗІЯ
 • МОНОЛІТНА СТРУКТУРА
 • Низька теплопровідність
Чим Sonart вигідно відрізняється
від БІЛЬШОСТІ компаній на ринку теплоізоляції під сайдинг?
Технологія нанесення під сайдинг по Євро стандарту
Більше сотні проектів, дозволили нам відточити майстерність нанесення ППУ під сайдинг за кращим стандартом. Використовуючи дану технологію ми збільшили термін експлуатації до 30%, без технічних помилок при напиленні під сайдинг. При цьому способі нанесення ППУ під сайдинг, поверхня виходить рівною без характерних хвиль і готова до нанесення фінішного покриття.
В 5разів швидше
Навіть великі перекриття можна утеплити всього лише за 2 дні. Швидке нанесення теплоізоляції під сайдинг дозволяє утеплювати до 500 м2/день.
Власне високотехнологічне обладнання
Ми працюємо тільки з перевіреним обладнанням яке зарекомендувало себе в усьому світі. Пропорційне змішання компонентів дозволяє гарантувати рівномірне нанесення ППУ на будь-яку поверхню під сайдинг.
Гарантія 20 років
Ми впевнені в якості матеріалів і виконуваних робіт.
Компоненти з Німеччини, Іспанії, Туреччини, України, Білорусі, Китаю.
Вибір виробника компонентів безпосередньо впливає на вартість, довговічність і гарантійний термін теплоізоляції під сайдинг. Ми є представниками таких брендів як: Huntsman, Busf, Synthesia, Derkim, WhiteCem, Хімтраст. Ми рекомендуємо - клієнт обирає!
Порівняйте характеристики
Напилюваний пінополіуретан вигідно відрізняється від всіх інших утеплювачів під сайдинг.
горючість
Укладання, стикування плит
Адгезія до основи
швидкість монтажу
Товщина шару з рівнозначними властивостями, мм
Екологічність
ППУ
Г2 - Г3
суцільний шар без стиків
висока
висока
50
є
ПІНОПОЛІСТЕРОЛ
Г2 - Г4
задовільна
відсутня
середня
70
немає
МІНЕРАЛЬНА ВАТА
Г2
суцільний без стиків
відсутня
висока
120
немає
ПІНОПЛАСТ
Г3 - Г5
добра
слабка
швидка
від 50 до 100 мл
є
ПІНОПЛАСТ
від Г1 до Г4
суцільний без стиків
відсутня
низька
150
немає
4 Вигоди від Sonart
які заощадять вам від 15 000 грн.
01
Екологічність
Пінополіуретан не токсичний, використовується в побутовій техніці, медичній промисловості і водосховищах питної води.
01
Шумоізоляція
Безшовна структура ППУ ідеально поглинає шум. Утеплення фасаду і даху захистить ваш будинок від зовнішніх шумів і зробить його затишним.
01
Гідроізоляція
Безшовна структура і висока щільність теплоізоляції пінополіуретаном 100% замінює стандартну гідроізоляцію, захищаючи від вологи
01
Посилення конструкції
Відмінно заповнює навіть дрібні порожнечі і швидко твердне. Завдяки цьому дає додаткову міцність конструкції на яку наноситься напилення.
За допомогою ППУ ми успішно ізолюємо будь-які поверхні
а вибір підрядника - 90% успіху при теплоізоляції під сайдинг.
Кровля і Мансарди
За 6 років ми встигли попрацювати
Фундамент
У порівнянні з конкурентами установки більш довговічні за виробництво установок.
Фасади будинків
За 6 років ми встигли попрацювати
Ангари
Ви плануєте освоїти технологію тепло і гідроізоляції.
Склади
У порівнянні з конкурентами установки більш довговічні за виробництво установок.
Овочесховища
Найбільшими промисловими об'єктами країни.
Гаражів
Ви плануєте освоїти технологію тепло і гідроізоляції.
Холодильні установки
холодильні установки За 6 років існування ми встигли попрацювати.
Хочете переконатися в якості
матеріалів?
Ми відправимо зразок Вам
Новая почта

Новою Поштою

Кровля и Мансарды
Кровля і Мансарди
За 6 років ми встигли попрацювати
Кровля и Мансарды
Фундамент
У порівнянні з конкурентами установки більш довговічні за виробництво установок.
Кровля и Мансарды
Фасади будинків
У порівнянні з конкурентами установки більш довговічні за виробництво установок.
Кровля и Мансарды
Ангари
За 6 років ми встигли попрацювати
Сайдинг користується сьогодні величезним попитом в області малоповерхового будівництва. Незважаючи на обраний матеріал облицювання, покрита сайдингом стіна будинку виглядає сучасно і надійно. Щоб сповна насолоджуватися комфортом, власнику житла рекомендують подбати про створення теплової ізоляції по всьому всьому контуру споруди.

Навіщо потрібна теплоізоляція під сайдинг?

 • Подібний варіант підтримує необхідний мікроклімат всередині, а також позитивно впливає на економію фінансів при оплаті комунальних послуг. Не секрет, що через холодні стіни йде близько 45% тепла, а якщо житлова споруда знаходиться в регіоні з морозними зимами, самі матеріали значно промерзають, що призводить до зниження терміну їх служби;
 • Завдяки використанню якісного утеплювача, власник нерухомості економить кошти і легко вирішує питання кондиціонування на літо;
 • Через грамотне облицювання з сайдинга і використання утеплювача відбувається значне підвищення герметичності будівлі. Більше не потрібно буде переживати про появу повітряних кишень, щілин або особливо неприємних містків холоду. Вирішення зазначених проблем дозволяє зберегти близько 30% всього тепла;
 • Крім позбавлення від неприємних температурних моментів, матеріал який використовується для утеплення захищає мешканців від вуличного шуму. Наприклад, пінополіуретан володіє високим коефіцієнтом шумопоглинання.

Які матеріали використовуються для утеплення?

На ринку представлений великий вибір, але найбільшим попитом користуються:
 • пінопласт. З ним зручно працювати, він важить абсолютно трохи, досить жорсткий, відрізняється гарною адгезією, але має відносно високу ціну. Що стосується довговічності, то через особливості структури матеріалу він може прослужити не більше 10-12 років. Повітрообіг також знаходиться під питанням, оскільки пінопласт має низьку паропроникність.Щоб позбутися від надмірної вологи, необхідно буде періодично провітрювати приміщення або ж використовувати механічну вентиляцію. Пінопласт має непоганий коефіцієнт теплопровідності, достатню щільність і низьке водопоглинання, але в плані екологічності даний матеріал неймовірно програє всім іншим. Під час горіння можуть утворюватися токсичні продукти, що провокують задуху (більш того, він сприяє поширенню вогню). Нерідкі випадки, коли в шарах пінопласту заводилися гризуни, що доставляють мешканцям будинку чимало дискомфорту;
 • мінеральна вата і ековата добре поєднуються зі стінами з будь-якого матеріалу і є непоганим утеплювачем для металевого або пластикового сайдингу. Зазначені матеріали вважаються рівноцінними з точки зору практичності, але вони досить дорогі і не особливо зручні в процесі монтажу;
 • пінополіуретан. Даний варіант вважається одним з найбільш надійних і якісних рішень для фасадного утеплення, оскільки він володіє найнижчим коефіцієнтом теплопровідності серед представлених на сучасному ринку матеріалів з теплоізоляційними характеристиками. Пінополіуретан дозволяє отримати безшовний утеплювач конструкції абсолютно будь-якої форми, складності та розміру. Піні вдається легко проникнути в тріщини і важкодоступні локації. При цьому не потрібно використовувати складне устаткування, оскільки ізоляційний шар поширюється на поверхні максимально рівномірно.

Переваги ППУ

Крім зазначених моментів, матеріал славиться якісним зчепленням з практично будь-якою поверхнею. Щоб отримати максимальну адгезію, фахівці компанії Sonart перед початком нанесення очищають робочу поверхню від сміття, знежирюють і протирають. Після того, як вони проведуть відмічені елементарні процедури, ніяких проблем з напиленням не виникне. Сам процес монтажу утеплення займає дуже мало часу, оскільки матеріал швидко схоплюється і дозволяє проводити подальші процедури без тривалих пауз. Необхідно також звернути увагу на довговічність пінополіуретану (мінімум 25 років). Потрібно пам'ятати, що матеріал може дещо руйнуватися під прямим впливом сонячних променів, тому на покриття нерідко завдають або фарбу, або штукатурку. Технологія правильного нанесення пінополіуретану має на увазі створення безшовної теплоізоляції без будь-яких кріплень. Ніяких швів і стиків немає, тому не варто хвилюватися з приводу утворення неприємних містків холоду. Багато перевірок показали, що ППУ біологічно і хімічно стійкий. Якісний утеплювач є екологічно безпечним, більш того, він відноситься до слабогорючих груп продуктів, а в складі містить антипірени, що сприяють загасання вогню. Значним плюсом є схильність до коксування, яка проявляється під час горіння. Фахівці компанії Sonart приділяють чимало часу розрахункам, підбираючи необхідну кількість утеплювача. Вони беруть за основу специфіку фасаду, архітектурні особливості житлової споруди, а також вимоги та побажання до теплоізоляції. Майстри використовують тільки якісний матеріал, який відповідає європейським нормам, і супроводжують усі послуги гарантією. Варто відзначити, що, віддаючи перевагу пінополіуретану в якості матеріалу для теплоізоляції під сайдинг, клієнт вибирає монолітну структуру, тривалий термін експлуатації, додатковий безшовний захист від пилу, шуму і вологи, а також дійсно якісну гідроізоляцію. Після проведення всіх монтажних робіт, власник будинку може згодом переконатися в правильності свого рішення і його фінансовій вигоді, оскільки мікроклімат в будинку істотно покращиться, а ціни в комунальних платіжках - зменшаться. Співробітники компанії завжди готові проконсультувати зацікавлених користувачів і виконати побажання, ставлячи клієнтоорієнтованість на перше місце і вибираючи тільки кращі матеріали для фасадного утеплення під сайдинг.  
Успех
Дякуємо за заявку!